Trwa ładowanie...
zniżki
Luiza Poreda
04-09-2012 15:04

Lot w tunelu aerodynamicznym, czy karnet na taksówki?

Specjalnie dla Was znaleźliśmy najciekawsze zniżki w Warszawie

Lot w tunelu aerodynamicznym, czy karnet na taksówki?
d38wh9p
d38wh9p

Lot w tunelu aerodynamicznym za 149 zł

Pozwól sobie na chwilę uniesienia i daj się porwać rozrywce. Za 149 zł czeka cię niezapomniany lot w tunelu aerodynamicznym, który pozwoli Ci się poczuć jak w przestworzach.

*Aero-atrakcja *Latanie w tunelu aerodynamicznym to przygoda, której nie sposób zapomnieć. Twoje marzenia o lataniu zostaną spełnione. Po odpowiednim przeszkoleniu ubierzesz się w specjalny kombinezon, kask oraz ochronniki słuchu, aby bezpiecznie móc zmierzyć się z porywistym wiatrem. W pionowym tunelu będziesz unoszony przez słup powietrza, utrzymując pozycję poziomą, z rozłożonymi rękami i nogami, zupełnie jakbyśœ wylegiwał się na kosmicznej plaży w stanie nieważkości. Twój lot będzie kontrolowany przez instruktora, abyœ nie musiał dzielić losu Ikara i mógł bezproblemowo wylądować.

....................................................................................................................................................................

d38wh9p

Przejazdy taksówkami Eco Car System - 55 zł za karnet wart 155 zł i więcej opcji

W absolutnym komforcie niezauważalnie przemkniesz przez miasto, zaopatrując się w karnet na przejazdy taksówkami Eco Car System. Wybierz 1 z 3 opcji:

1) 19 zł za karnet wart 50 zł,
2) 55 zł za karnet wart 155 zł,
3) 99 zł za karnet wart 300 zł.

*Jakość w atrakcyjnej cenie *Taksówki Eco Car System można szybko i wygodnie zamówić przez internet lub telefon (komórkowy i stacjonarny). Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje SMS z informacjami nt. godziny podstawienia taksówki oraz czasu przejazdu do punktu docelowego. Operator podaje również koszt przejazdu – oznacza to, że nie zapłacisz więcej, niż wynosi podana kwota, chyba że w międzyczasie zmienisz trasę przejazdu.

*Innowacyjne rozwiązania *Flota ekologicznych pojazdów Eco Car System wyposażona została w internet, telewizję, elektronicznego tłumacza i szereg innych udogodnień. Podczas składania zamówienia klient ma także możliwość wyboru muzyki oraz zapachu, które czekać będą na niego w pojeździe. Samochody zarządzane są w oparciu o system GPS, który pozwala na wybranie najkrótszej i najszybszej trasy.

d38wh9p

......................................................................................................................................................................

Rezonans magnetyczny jednej (349 zł) lub trzech dowolnych części ciała (799 zł)

Rezonans magnetyczny ułatwi Twojemu organizmowi utrzymanie się na ścieżce zdrowia. Zadbaj o siebie, do wyboru masz dwie opcje:

1)* 349 zł* za rezonans magnetyczny 1 części ciała lub
2)* 799 zł* za rezonans magnetyczny 3 części ciała.

d38wh9p

Przebieg badania
Rezonans magnetyczny jest metodą, która pozwala bezinwazyjnie uzyskać dokładny obraz struktury anatomicznej organizmu i wykryć ewentualną patologię. Na czas badania pacjent kładzie się na ruchomym łóżku, które następnie wsuwane jest do skanera. Należy pamiętać, aby się nie poruszać – jest to bardzo istotne dla uzyskania czytelnych wyników. Jeśli pacjent będzie zaniepokojony lub poczuje się źle, może porozumieć się z technikiem wykonującym badanie.

.....................................................................................................................................................................

d38wh9p

24 zł zamiast 50 zł za panitball laserowy – 2 gry po 20 minut i piwo gratis

Laserowy paintball to świetna i emocjonująca rozrywka, która zdobywa coraz więcej fanów. Nic dziwnego, gdyż jej miłośnikiem zostaje każdy, kto chociaż raz miał okazję wziąć udział w walce na laserowe pistolety.Teraz do tego grona możesz dołączyć również Ty!

.......................................................................................................................................................................

d38wh9p

Sprawdź przysmaki z Bali! Od 25 zł za kupon zniżkowy wart dwa razy tyle do wykorzystania na całe menu

Kupon zniżkowy do wykorzystania na całe menu Bali Cafe & Dim Sum House:* *– 25 zł za kupon zniżkowy o wartości 50 zł,
– 49 zł za kupon zniżkowy o wartości 100 zł

Schabowy Ci się przejadł, a pizza wychodzi Ci bokiem? Może pora zmienić kierunek kulinarnych doznań i wybrać się daleko na wschód? Z kuponem Citeam przekonasz się, że przygoda z kuchnią rodem z Bali to smakowita okazja do otwarcia nowych gastro-horyzontów!

d38wh9p

......................................................................................................................................................................

7 zł za pojedynczy lub 13 zł za podwójny bilet do Kina 5D Extreme

Do wyboru masz 1 z 3 seansów:
– Śmiercionośny express (od 12 lat) – przygody mądrych i pięknych agentek, które chcą zapobiec światowemu konfliktowi,
– Hell House (od 15 lat) – coś dla miłośników horroru i nadprzyrodzonych niespodzianek,
– Przygody małej gwiazdki (bez ograniczeń wiekowych) – pełne ciepła i mądrości opowieść dla dzieci

Czasem oglądanie filmu w tradycyjnym kinie jest jak lizanie cukierka przez papierek. Niby go widzisz i wiesz, że jest słodki, ale nie jesteś w stanie tego poczuć. Chcesz odbierać seans filmowy wszystkimi zmysłami? Aktywnie uczestniczyć w jego każdej minucie? Przeżyć emocje bohaterów na własnej skórze? Nie ma sprawy! * *

d38wh9p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d38wh9p