Trwa ładowanie...

Lotnisko Chopina najlepsze w Polsce. Ranking popularnego magazynu

W kategorii: najlepsze lotnisko w Europie zwyciężył Frankfurt, a na świecie – Dubaj.

Lotnisko Chopina najlepsze w Polsce. Ranking popularnego magazynu
d211oyk
d211oyk

Lotnisko Chopina w Warszawie po raz drugi z rzędu zdobyło tytuł najlepszego Lotniska w Polsce w plebiscycie magazynu Business Traveller Poland. W kategorii najlepsze lotnisko w Europie zwyciężył Frankfurt, a na świecie - Dubaj.

Czytelnicy polskiej edycji magazynu i podróżujący biznesmeni już po raz trzeci wybrali najlepszych z najlepszych. W edycji 2015 firma Deloitte w elektronicznej ankiecie, którą Business Traveller Poland skierował do kilkudziesięciu tysięcy polskich biznesmenów, zebrała 1005 odpowiedzi. Ponad 80 proc. odpowiedzi udzielili ludzie mieszkający w największych polskich miastach, często korzystający z przelotów i hoteli na całym świecie, aktywni, mający wśród swoich hobby m.in. narciarstwo, żeglarstwo i nowe technologię. Większość to managerowie, członkowie zarządów firm, specjaliści, właściciele oraz prowadzący małe firmy.

- Nasze rekomendacje to najlepszy drogowskaz na służbową i – nie tylko służbową podróż. To nagroda szczególnie cenna, bo wasze produkty i usługi zyskują zaufanie nie nas, redakcji i wydawcy – a mamy często swoje typy – tylko naszych czytelników, którzy, często jako „heavy users”, korzystają z waszych propozycji – mówił podczas gali Robert Grzybowski, wydawca polskiej edycji Business Travellera.

Wśród lotnisk w Polsce najlepsze okazało się Lotnisko Chopina w Warszawie , a najlepszym lotniskiem regionalnym wybrany został port lotniczy Wrocław-Strachowice. W kategorii: najlepsze lotnisko w Europie zwyciężył Frankfurt, a na świecie – Dubaj.

Lufthansa zdobyła tytuł najlepszej linii lotniczej, a LOT – najlepszej linii lotniczej na krótkich dystansach. Najlepszą tanią linią lotniczą został Norwegian, a za najlepszy serwis pokładowy nagrodę zdobyły Emirates. Tytułem najlepszego hotelu przylotniskowego zdobył hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport.

d211oyk
d211oyk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d211oyk