Trwa ładowanie...

Lotnisko Chopina robi ukłon w kierunku fotografów

Powstaną jeszcze piękniejsze zdjęcia.

Lotnisko Chopina robi ukłon w kierunku fotografów
d4j9ky5
d4j9ky5

Lotnisko Chopina zdecydowało się zareagować na dużą popularność wśród fotografów, którzy tłumnie przybywają w okolice płyty lotniska. Zwykle, w trakcie takiej wizyty powstają wspaniałe zdjęcia lądujących i startujących samolotów. Jednak, by osiągnąć dobry efekt, fotografowie musieli się nieźle nagimnastykować. Lotnisko Chopina postanowiło nieco ułatwić im sprawę.

"Oto nasz mały ukłon w stronę spotterów fotografujących samoloty na Lotnisku Chopina. Przez te otwory w ogrodzeniu można wkładać obiektywy aparatów i robić zdjęcia bez żadnych utrudnień i zakłóceń" - czytamy na oficjalnym profilu Lotniska Chopina.

fot. Lotnisko Chopina /fb

Na razie zainstalowano pięć otworów spotterskich od strony Al. Krakowskiej. Następne powstaną w okolicy płyty postojowej PPS12 i paru innych punktach. Docelowo ma ich być 40.

d4j9ky5

Pomysłodawcy proszą tylko o jedno. - Odchylane klapki zabezpieczają otwory przed małymi zwierzętami, np. kotami czy lisami, aby nie dostawały się one na teren lotniska. Dlatego prosimy wszystkich użytkowników o pilnowanie, by po skończonym fotografowaniu klapki zostały opuszczone - apelują.

Aparaty w dłoń i do dzieła! Wasze zdjęcia możecie podsyłać na redakcja@wawalove.pl. Zrobimy z nich piękną galerię i opublikujemy na naszej stronie.

d4j9ky5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4j9ky5