Trwa ładowanie...

Loty do Wrocławia i Gdańska za 39 zł!

W końcu potaniały polskie krajówki Ryanair

Loty do Wrocławia i Gdańska za 39 zł!
d2dz9wq
d2dz9wq

W końcu potaniały polskie krajówki Ryanair ! Irlandzki przewoźnik ogłosił, że pasażerowie mogą zakupić bilety lotnicze na dwa połączenia krajowe z Warszawy Modlin do Gdańska i Wrocławia już za 39 zł.

Dwa nowe polskie połączenia krajowe Ryanair rozpoczną się w kwietniu, a cena promocyjna 39 zł obejmuje wszystkie nie-opcjonalne podatki i dodatkowe opłaty, więc pasażerowie, którzy podróżują tylko z bagażem podręcznym i nie zakupią pierwszeństwa wejścia na pokład, odprawią się online i wyruszą w kwietniu i maju – mogą to zrobić za jedyne 39 zł.Obecnie tą ceną objęte są prawie wszystkie daty z kwietnia i maja. Czyli za 78 PLN w obie strony można wybrać się na wycieczkę do Gdańska, Warszawy lub Wrocławia!

Z okazji otwarcia naszych pierwszych polskich tras krajowych, Ryanair tnie ceny między Warszawą Modlin a Gdańskiem i Wrocławiem do zaledwie 39zł, na podróż w kwietniu i maju. Te miejsca są dostępne tylko do północy (00:00) w poniedziałek (3 lutego), a na pewno się rozejdą szybko, więc zachęcamy pasażerów aby rezerwować je na stronie www.ryanair.com zanim zostaną wysprzedane - mówi Katarzyna Gaborec z Ryanair.

d2dz9wq
d2dz9wq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2dz9wq