Trwa ładowanie...
d1zignc
mia

M.I.A. i The Knife w Warszawie - rusza Burn Selector Festival

Jak wypadnie w Warszawie przeniesiony z Krakowa festiwal?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
M.I.A. i The Knife w Warszawie - rusza Burn Selector Festival
d1zignc

Burn Selector Festival to elektroniczno-alternatywne zakończenie sezonu letnich festiwali. Dwa wieczory i noce, wypełnione muzyką. Wystąpią: The Knife, M.I.A., James Blake, Jessie Ware, a także Archive, Factory Floor, Busy P, Breakbot, Para One, When Saints Go Machine, Capital Cities, Kixnare, XX▲N▲XX, Rebeka, UL/KR. Festiwal w tym roku z Krakowa przeniósł się do Warszawy. W piątek i w sobotę muzyka elektroniczna i alternatywna będzie królować na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu.

Oprócz koncertów festiwal to także mocna reprezentacja polskich DJ-ów. Do składu warszawskiego festiwalu dołączają: Krime, Animisiewasz Startt, Invent, En2ak, Seb Skalski, Patryk Niedziela, Adam Zasada, Klaves. Przy setach DJ-skich będzie można bawić się przez dwa festiwalowe dni od 18:00 do 2:00.

* Dla tych, którzy nie będą chcieli iść spać po koncertach, doskonałą okazją do zapoznania się z undergroundową stroną sceny elektronicznej będą Burn Selector Afterparties w klubie 1500m2.* Poza prezentującymi najświeższe trendy headlinerami z zagranicy, obie imprezy pokażą słuchaczom całą plejadę polskich rezydentów klubu w nadchodzącym sezonie. Znajdą się wśród nich m. in. SLG, Tom Encore, Chmara Winter, BLCKSHP, Marcin Krupa, Falcon1, U Know Me Crew. Gwiazdą piątkowej odsłony będzie wschodząca ostatnich sezonów sceny muzyki deep house/ nu disco: Mario Basanov. Sobota upłynie pod znakiem młodych talentów sceny UK. Zarówno Bobby Champs, jak i DJ Rum to postaci, o których wiele mówiło się ostatnimi czasy. Wstęp na Burn Selector Afterparties jest darmowy dla osób z opaskami festiwalowymi.

d1zignc

Bilety na festiwal: 155 zł - 245 zł

M.I.A. "Paper planes":

d1zignc

Podziel się opinią

Share
d1zignc
d1zignc