Trwa ładowanie...

Maciej Gudowski „głosem” II linii metra! [WIDEO]

Głosowała na niego prawie połowa warszawiaków!

Maciej Gudowski „głosem” II linii metra! [WIDEO]
d3tzuob
d3tzuob

Maciej Gudowski w głosowaniu na "głos" dla II linii metra, zebrał 25292, czyli 47,29% wszystkich głosów. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów lektorskich w Polsce.

Ten znany lektor ma swoim koncie kilkanaście tysięcy „przeczytanych” filmów, takich jak „Matrix”, „Pulp fiction”, czy serię filmów o Jamesie Bondzie. Jest także już od 30 lat głosem Polskiego Radia – był spikerem, prowadzącym oraz lektorem. To jego głos wzbogaca oprawę antenową Pierwszego Programu Polskiego Radia. Twierdzi, że dobry lektor powinien mieć w głosie „klej”, a lektor doskonały nawet z miernego filmu może zrobić dobry. Może dzięki jego głosowi będzie nam się milej podróżowało nową linią kolejki podziemnej? Wkrótce się o tym przekonamy. W wykonaniu Macieja Gudowskiego usłyszymy komunikaty zapowiadające kolejne stacje, informacje o możliwych przesiadkach, awariach, opóźnieniach i inne.

d3tzuob

W konkursie uczestniczyli również: Danuta Stenka - 9590 (17,93%) głosów, Krystyna Janda – 8498 (15,89%) głosów, Andrzej Matul – 4816 (9,01%) głosów, Marzena Wyczółkowska – 3509 (6,56%) głosów oraz Małgorzata Tułowiecka 1774 (3,32%) głosów. Łącznie w konkursie oddanych zostało 53 479 głosów.

d3tzuob
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3tzuob