Trwa ładowanie...

Mają po 90 lat i właśnie wzięli ślub. "Na miłość nigdy nie jest za późno"

"W pokorze i przy pustym kościele, przed Bogiem ślubowali sobie aż do śmierci" – napisał na Instagramie Daniel, pokazując zdjęcie pięknej pary młodej. Oboje są 90-latkami i udowodnili, że zakochać można się zawsze.

Mają po 90 lat i właśnie wzięli ślub. "Na miłość nigdy nie jest za późno"Źródło: Instagram.com, fot: Daniel Krakowiak
dba0g9t
dba0g9t

"Zastanawiałeś się kiedyś który moment jest odpowiedni na ślub? Przekonałem się dziś, że wiek nie jest żadną przeszkodą wręcz przeciwnie NA MIŁOŚĆ NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO" – czytamy na profilu warszawiaka, który został świadkiem pana Jana i pani Heleny. Zostali małżeństwem, mając obok właśnie jego i księdza.

Młodzieniec uchwycił moment składania przysięgi, potem pokazał ją użytkownikom Instagrama. Fotografia zebrała ponad tysiąc polubień i niewiele mniej można przeczytać pod nią komentarzy. Ale chyba nie tylko ona zrobiła aż takie wrażenie. Trudno nie zwrócić uwagi na komentarz Daniela. Dowiadujemy się, że został poproszony na świadka właściwie jako obca osoba - młoda para nikogo innego nie ma. "Zazdroszczę im takiej miłości. Czegoś takiego życzę sobie i Tobie" – stwierdził Daniel. I trudno się pod tym słowami nie podpisać.

dba0g9t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dba0g9t