Trwa ładowanie...
d15n1vh

Manifestacje, biegi oraz mecz. Utrudnienia przez cały weekend

Sprawdźcie, których ulic lepiej unikać
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Manifestacje, biegi oraz mecz. Utrudnienia przez cały weekend
d15n1vh

Przez całą sobotę i część niedzieli warszawiaków czeka sporo utrudnień związanych ze zgromadzeniami publicznymi, marszami, biegami sportowymi oraz meczem na Narodowym.

Pierwszy marsz, organizowany przez Janusza Korwin-Mikkego rozpocznie się już o godz. 11.00, zgromadzeniem na pl. Trzech Krzyży, a jego trasa będzie biegła ulicami Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście, Królewska, Moliera, Focha, Senatorska. Marsz zakończy się ok. godz. 14.00 na pl. Zamkowym.

Kolejny marsz również ruszy z pl. Trzech Krzyży, jednak godzinę później. Maszerujący przejdą Traktem Królewskim pod Kancelarię Prezesa Rady Ministrów.

d15n1vh

W godz. 14.00 - 17.00 przed Pałacem Prezydenckim ma odbyć się zgromadzenie, a po nim uczestnicy mają ruszyć Traktem Królewskim, a następnie ulicami Matejki i Wiejską pod Sejm.

O godz. 15.45 z pl. Defilad wyruszy marsz antyimigracyjny. Uczestnicy pójdą Marszałkowską, przez pl. Bankowy, następnie Senatorską i zakończą zgromadzeniem na pl. Zamkowym. Marsz ma się zakończyć około godz. 19.00.

Osobne zgromadzenia mają odbyć się przed Pałacem Prezydenckim w godz. 18.00-22.00. Niezależnie od nich, o godz. 20.00 z ul. Świętojańskiej uczestnicy osobnego marszu przejdą przed Pałac Prezydencki.

W godz. 20.00-23.00 ulicami Warszawy przejdzie Marsz Nieprzyzwolenia Moc Kontra Przemoc. Rozpocznie się na pl. Zamkowym, a następnie ruszy mostem Śląsko-Dąbrowskim, ul. Targową. aż do 11 Listopada.

d15n1vh

Jakby tego było mało, w sobotę w godz. 10.30 – 13.00 odbędzie się III Bieg Runbertów. Z ruchu zostaną wyłączone ulice: al. Chruściela, Bombardierów, Zawodowa, Kadrowa, Magenta, Listonoszy, Kamasznicza, Jerzego oraz Pacholęca.

W niedzielę mecz i biegi

Następnego dnia w godz. 11.30 – 14.00 odbędzie się VII Bemowski Bieg Przyjaźni. Wyłączona z ruchu będzie ul. Konarskiego.

W godz. 11.30 - 12.30 odbędzie się zgromadzenie publiczne przy pomniku Kopernika. Następnie uczestnicy ruszą ulicami: Krakowskie Przedmieście, Królewska, pl. Piłsudskiego, Tokarzewskiego–Karaszewicza, aż do kościoła św. Anny.

d15n1vh

W niedzielę, 11 października na PGE Stadionie Narodowym odbędzie się mecz eliminacji mistrzostw Europy 2016 Polska – Irlandia. Mieszkańcy Saskiej Kępy znów mogą mieć problemy z wydostaniem się lub wjazdem na osiedle. To nie pierwszy taki przypadek.

Od godz. 17.00 obszar Saskiej Kępy będzie ograniczony ulicami: al. Księcia Józefa Poniatowskiego, al. J. Waszyngtona, Międzynarodowa, al. Stanów Zjednoczonych oraz Wał Miedzeszyński będzie wyłączony z ruchu indywidualnego za wyjątkiem pojazdów osób posiadających identyfikatory SK (wydawane przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe), pojazdów ZTM, taksówek oraz pojazdów jednośladowych. Otwarcie zamkniętego obszaru nastąpi około godziny 20.45.

Szczegóły utrudnień i zmiany w komunikacji znajdziecie tutaj.

d15n1vh

Podziel się opinią

Share
d15n1vh
d15n1vh