Trwa ładowanie...

Manifestacje, biegi oraz mecz. Utrudnienia przez cały weekend

Sprawdźcie, których ulic lepiej unikać

Manifestacje, biegi oraz mecz. Utrudnienia przez cały weekend
d37y0vf
d37y0vf

Przez całą sobotę i część niedzieli warszawiaków czeka sporo utrudnień związanych ze zgromadzeniami publicznymi, marszami, biegami sportowymi oraz meczem na Narodowym.

Pierwszy marsz, organizowany przez Janusza Korwin-Mikkego rozpocznie się już o godz. 11.00, zgromadzeniem na pl. Trzech Krzyży, a jego trasa będzie biegła ulicami Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście, Królewska, Moliera, Focha, Senatorska. Marsz zakończy się ok. godz. 14.00 na pl. Zamkowym.

Kolejny marsz również ruszy z pl. Trzech Krzyży, jednak godzinę później. Maszerujący przejdą Traktem Królewskim pod Kancelarię Prezesa Rady Ministrów.

W godz. 14.00 - 17.00 przed Pałacem Prezydenckim ma odbyć się zgromadzenie, a po nim uczestnicy mają ruszyć Traktem Królewskim, a następnie ulicami Matejki i Wiejską pod Sejm.

O godz. 15.45 z pl. Defilad wyruszy marsz antyimigracyjny. Uczestnicy pójdą Marszałkowską, przez pl. Bankowy, następnie Senatorską i zakończą zgromadzeniem na pl. Zamkowym. Marsz ma się zakończyć około godz. 19.00.

d37y0vf

Osobne zgromadzenia mają odbyć się przed Pałacem Prezydenckim w godz. 18.00-22.00. Niezależnie od nich, o godz. 20.00 z ul. Świętojańskiej uczestnicy osobnego marszu przejdą przed Pałac Prezydencki.

W godz. 20.00-23.00 ulicami Warszawy przejdzie Marsz Nieprzyzwolenia Moc Kontra Przemoc. Rozpocznie się na pl. Zamkowym, a następnie ruszy mostem Śląsko-Dąbrowskim, ul. Targową. aż do 11 Listopada.

Jakby tego było mało, w sobotę w godz. 10.30 – 13.00 odbędzie się III Bieg Runbertów. Z ruchu zostaną wyłączone ulice: al. Chruściela, Bombardierów, Zawodowa, Kadrowa, Magenta, Listonoszy, Kamasznicza, Jerzego oraz Pacholęca.

W niedzielę mecz i biegi

Następnego dnia w godz. 11.30 – 14.00 odbędzie się VII Bemowski Bieg Przyjaźni. Wyłączona z ruchu będzie ul. Konarskiego.

d37y0vf

W godz. 11.30 - 12.30 odbędzie się zgromadzenie publiczne przy pomniku Kopernika. Następnie uczestnicy ruszą ulicami: Krakowskie Przedmieście, Królewska, pl. Piłsudskiego, Tokarzewskiego–Karaszewicza, aż do kościoła św. Anny.

W niedzielę, 11 października na PGE Stadionie Narodowym odbędzie się mecz eliminacji mistrzostw Europy 2016 Polska – Irlandia. Mieszkańcy Saskiej Kępy znów mogą mieć problemy z wydostaniem się lub wjazdem na osiedle. To nie pierwszy taki przypadek.

Od godz. 17.00 obszar Saskiej Kępy będzie ograniczony ulicami: al. Księcia Józefa Poniatowskiego, al. J. Waszyngtona, Międzynarodowa, al. Stanów Zjednoczonych oraz Wał Miedzeszyński będzie wyłączony z ruchu indywidualnego za wyjątkiem pojazdów osób posiadających identyfikatory SK (wydawane przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe), pojazdów ZTM, taksówek oraz pojazdów jednośladowych. Otwarcie zamkniętego obszaru nastąpi około godziny 20.45.

d37y0vf
d37y0vf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d37y0vf