Trwa ładowanie...
d46y3gg

Mapa Dumy i Wstydu: Bemowo

Duma: galeria Forty Forty
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mapa Dumy i Wstydu: Bemowo
d46y3gg

Dzisiaj na naszej Mapie Dumy i Wstydu zagości Bemowo i unikalna galeria sztuki ulicznej znajdująca się w Forcie Bema. Galeria Forty Forty jest otwarta dla wszystkich przez całą dobę i nienadzorowana.

Każda z sal jednego z budynków fortów została powierzona jednemu artyście. Do udziału w projekcie wybrano najciekawszych artystów polskiego street artu. Jako że miejsce jest otwarte,* prace zapraszanych do projektu twórców mieszają się z napisami i obrazami dodawanymi spontanicznie, przez bywających w tym miejscu "nielegalnych" graficiarzy i zwykłych wandali.*To oddalone od centrum miasta niezwykłe miejsce jest odwiedzane jednak przede wszystkim jednak prawie wyłącznie przez okolicznych mieszkańców.

A Wy? Byliście już w galerii w Forcie Bema?


* Zobacz także nasze zdjęcia z poprzedniej odsłony galerii, ze stycznia 2013 roku. *


Dziękujemy Wam za wielką aktywność przy współtworzeniu mapy . *Wszystkie nurtujące Was problemy zostaną przekazane do Ratusza. Będziemy pilnowali, by je jak najszybciej rozwiązano. Program poświęcony projektowi przez cały okres tworzenia mapy będzie emitowany podczas czwartkowych wydań audycji „Poranek w RDC” o godz. 9:30. Codzienne aktualności będzie można znaleźć u nas, w WawaLove.pl i na naszym fanpejdżu .*

d46y3gg

* Zgłoś swoją propozycję do Mapy Dumy i Wstydu Warszawy!*
d46y3gg

Podziel się opinią

Share
d46y3gg
d46y3gg