Trwa ładowanie...
d22o40f

Mapa Dumy i Wstydu: Ochota

Duma: Park Szczęśliwicki
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mapa Dumy i Wstydu: Ochota
d22o40f

Szczęśliwice to najlepsze miejsce dla wszystkich,cudne miejsce do rekreacji i jak również do wypoczynku - pisze nam pani Gosia. Parki i inne tereny zielone to te miejsca w Warszawie, które bardzo często zgłaszacie do naszej Mapy Dumy i Wstydu w kategorii "Duma". Czy to kwestia ich dobrego stanu czy potrzeba warszawiaków spędzania czasu na łonie natury?

Obszar ten nie został zabudowany ze względu na wydobycie gliny dla cegielni braci Oppenheimów. Niezabudowane tereny przyciągały tu tabory cygańskie, po wojnie zaś zwożono tu* śmieci, a zwłaszcza gruz. Niedługo potem tereny zamieniono w park miejski. Ważnym punktem w parku jest bez wątpienia Górka Szcześliwicka* - sztucznie stworzone wzniesienie o wysokości 138 m n.p.m. Mieści się tam Całoroczny Stok Narciarski Szczęśliwice.

Czy lubicie to miejsce? A może jest tam coś, co warto by było zmienić?

d22o40f

Dziękujemy Wam za wielką aktywność przy współtworzeniu mapy . Wszystkie nurtujące Was problemy zostaną przekazane do Ratusza. Będziemy pilnowali, by je jak najszybciej rozwiązano. Program poświęcony projektowi przez cały okres tworzenia mapy będzie emitowany podczas czwartkowych wydań audycji „Poranek w RDC” o godz. 9:30. Codzienne aktualności będzie można znaleźć u nas, w WawaLove.pl i na naszym fanpejdżu .

Zgłoś swoją propozycję do Mapy Dumy i Wstydu Warszawy!

Podziel się
Podziel się
Podziel się
Podziel się
d22o40f

Podziel się opinią

Share

d22o40f

d22o40f