Trwa ładowanie...

Mapa Dumy i Wstydu: Rembertów

Wstyd: smród i brud na stacji kolejowej

Mapa Dumy i Wstydu: Rembertów
d4elg9e
d4elg9e

To kolejne zgłoszenie do naszej Mapy Dumy i Wstydu. "Brud i smród w "wizytówce" dzielnicy tj. na stacji kolejowej PKP Rembertów. Niestety mimo wyboru nowej firmy sprzątającej zasikane przejścia dla rowerów i potłuczone butelki nie zachęcają do spacerów z Nowego na Stary Rembertów i odwrotnie. Do tego dochodzi jeszcze taki sam syf i brak jakiejkolwiek opieki nad bocznicą kolejową prowadzącą przez osiedle Pocisk do jednostki wojskowej. To samo - potłuczone butelki, chwasty, śmieci, a i zdarzają się ludzkie (tak, ludzkie!) fekalia…" - opisuje sytuację pan Krzysztof z Rembertowa .

Sprawa brudnych, zasikanych, śmierdzących dworców kolejowych poruszana jest już od dawna. Problem istnieje nie tylko w Rembertowie - informujecie nas również o podobnej sytuacji na stacji PKP Ochota , na Zachodnim czy Powiślu. Również wyczyszczone niedawno i zmodernizowane podziemia dworca Warszawa Centralna nie są wolne od tego problemu.

Pytanie tylko, czy to wina firmy sprzątającej, czy może użytkowników dworca albo też może funkcjonalności samego budynku (brak toalet, brak koszy na śmieci) etc. Jak sądzicie?

d4elg9e

Dziękujemy Wam za wielką aktywność przy współtworzeniu mapy . *Wszystkie nurtujące Was problemy zostaną przekazane do Ratusza. Będziemy pilnowali, by je jak najszybciej rozwiązano. Program poświęcony projektowi przez cały okres tworzenia mapy będzie emitowany podczas czwartkowych wydań audycji „Poranek w RDC” o godz. 9:30. Codzienne aktualności będzie można znaleźć u nas, w WawaLove.pl i na naszym fanpejdżu . Zgłoś swoją propozycję do Mapy Dumy i Wstydu Warszawy!*

d4elg9e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4elg9e