Trwa ładowanie...

Mapa Dumy i Wstydu: Śródmieście

Wstyd: daszki nad wejściem do II linii metra

Mapa Dumy i Wstydu: Śródmieście
d33qf9j
d33qf9j

"Z przykrością zgłaszam do wstydu na mapie warszawy architekturę wejść do nowych stacji metra . Obrzydliwe niebieskie, czerwone i zielonkawe wejścia nie harmonizują z otoczeniem, ba nawet z tymi wejściami co już są - np. Świętokrzyska. Nasi budowniczowie metra powinni wybrać się do Paryża i pooglądać tam wejścia do metra, które nie szpecą i są neutralne" - pisze do nas pani Marta.

Plastikowe daszki nad wejściem do nowych stacji metra nie zachwycają, są zupełnie inne od tych, które zdobią wejścia na stacje I linii kolejki podziemnej. Nie pasują też do otoczenia. Widać to nie tylko na Rondzie ONZ, czy przy Świętokrzyskiej. Niebieski plastik wyjątkowo kontrastuje z przedwojenną, warszawską architekturą starej Pragi przy pl. Wileńskim.

A co Wy sądzicie o zadaszeniach wejsć do II linii metra? Myślicie podobnie?

d33qf9j

Dziękujemy Wam za wielką aktywność przy współtworzeniu mapy .Wszystkie nurtujące Was problemy zostaną przekazane do Ratusza.Będziemy pilnowali, by je jak najszybciej rozwiązano. Program poświęcony projektowi przez cały okres tworzenia mapy będzie emitowany podczas czwartkowych wydań audycji „Poranek w RDC” o godz. 9:30. Codzienne aktualności będzie można znaleźć u nas, w WawaLove.pl i na naszym fanpejdżu .

d33qf9j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33qf9j