Trwa ładowanie...
d3t6414

Maraton Warszawski. Zmarł biegacz, który stracił przytomność na trasie biegu

Sprawę bada prokuratura.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maraton Warszawski. Zmarł biegacz, który stracił przytomność na trasie biegu
d3t6414

*Trwa wyjaśnianie okoliczności śmierci jednego z biegaczy, który brał udział w Maratonie Warszawskim. Jeden z biegaczy stracił przytomność. Pomimo kilkugodzinnej akcji ratunkowej uczestnik maratonu zmarł. Incydent potwierdzają organizatorzy, a sprawę bada policja i prokuratura. *

"Służby ratownicze obsługujące bieg udzieliły natychmiastowej pomocy, karetka zabezpieczenia medycznego imprezy po półtorej minuty od wezwania była na miejscu. Zawodnik został przewieziony do Szpitala Bielańskiego, gdzie, po kilkugodzinnej akcji ratunkowej, nie udało się go uratować" - informują organizatorzy biegu w komunikacie opublikowanym na oficjalnej stronie internetowej.

"Myślami jesteśmy z rodziną biegacza, której składamy wyrazy głębokiego współczucia" - podkreślają.

d3t6414

W komunikacie fundacji "Maraton Warszawski" możemy przeczytać, że organizacja zobowiązuje się "do pełnej współpracy ze służbami publicznymi w celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności zdarzenia". Poinformowno też, że do czasu wyjaśnienia sprawy nie będzie podawać dodatkowych informacji.

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytajcie również: Tragedia biegaczki podczas Maratonu Warszawskiego. Upadła przed metą,*trafiła do szpitala*

d3t6414

Podziel się opinią

Share

d3t6414

d3t6414