Trwa ładowanie...

Marsz Miliona Masek przejdzie przez Warszawę!

"Wszyscy jesteśmy Anonymous. Jesteśmy legionem. Oczekujcie nas"

Marsz Miliona Masek przejdzie przez Warszawę!
d2pwxxi
d2pwxxi

Anonymous In Poland organizują marsz po raz kolejny Marsz Miliona Masek. Tradycyjnie wyruszy on 5 listopada (środa) o godz. 20.00. Uczestnicy zbierają się *przed wejściem do metra Centrum.W ubiegłym roku wzięło w nim udział kilkadziesiąt osób. Jak będzie w tym?*

Wyciągnijcie swoje Maski.

Pamiętajcie, że każda maska się liczy. Zapraszamy wszystkich wyznających dowolne poglądy polityczne, bo w końcu to wydarzenie sprowadza się do sprzeciwu chłopów przeciwko monarchom. W związku z tym musimy działać solidarnie. Nie możemy dłużej polegać tylko na sobie czy swoim światopoglądzie politycznym, kiedy wszyscy jesteśmy dotknięci przez rządy, które nie słuchają woli swoich obywateli. Wspólnie musimy stanąć na wysokości zadania i przypomnieć światu to co zostało zapomniane.

Przypomnieć, że uczciwość, sprawiedliwość i wolność to coś więcej niż tylko słowa.

Ludzie stali się swoimi własnymi największymi wrogami gdyż tak to jest kreowane, bo to jest to sposób na to żebyśmy byli zajęci sobą, aby oni mieli nad nami kontrolę i mogli zajmować się swoimi działaniami.

Piątego Listopada odrzuć ideologie polityczne na bok i stań dumnie z ludzkim kolektywem wobec światowej tyranii korupcji w rządzie. Wiece protestacyjne planowane są na całym świecie, w niemal każdym mieście, więc proszę poświęć trochę swojego czasu na tą wyższa ideę. Milcząca większość jest mniejszością, gdyż jest niesłyszana. Pamiętaj Bracie i Siostro ludzkość potrzebuje właśnie Ciebie. Rząd poniósł porażkę, siedząc na szczycie tronu i nadużywając swojej władzy. Politycy są głusi na wolę narodu.

d2pwxxi

System upada. Jeśli poświęcisz tą chwilę na bezczynność i biadolenie razem wszyscy będziemy winni za doprowadzenie do sytuacji, że przyszłe pokolenia nie będą miały żadnego głosu. Będziemy nosić maski, aby pokazać naszą solidarność i jednomyślność w przekonaniu, że wszystkie dotychczasowe rządy nie spełniły oczekiwań ludzkości. Wy, nasi drodzy przyjaciele jesteście serdecznie zaproszeni do uczestnictwa w globalnej zmianie. Potrzebujemy naprawdę wszystkich. Jeżeli macie jakąkolwiek skargę do obecnie panującej władzy, stańcie solidarnie piątego listopada i sprawcie, że ten dzień nie będzie zapomniany.

Wszyscy jesteśmy Anonymous. Jesteśmy legionem. My nie odpuszczamy, nie zapominamy. Oczekujcie nas.

Członkowie Anonymousa zachęcają by przynieść i założyć charakterystyczne (znane z filmu V jak Vendetta) maski.

Marsz Miliona Masek, #OP_Vendetta
Miejsce: Plac przed wejściem na stację Metro Centrum
Data: 5 listopada 2014
Godzina: 20.00.

d2pwxxi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2pwxxi