Trwa ładowanie...

Marsz Niepodległości. Policja publikuje kolejne zdjęcia. Znasz te osoby?

Marsz Niepodległości. Policja publikuje kolejne zdjęcie ze starć i apeluje o pomoc w rozpoznaniu sprawców.
Share
Marsz Niepodległości. Policja publikuje kolejne zdjęcia
Marsz Niepodległości. Policja publikuje kolejne zdjęciaŹródło: Policja
d1xd2li

"Śródmiejscy policjanci poszukują osób, które 11 listopada dopuściły się naruszeń prawa w rejonie ronda de Gaulle’a i alei Jerozolimskich" - czytamy w policyjnym komunikacie.

Funkcjonariusze apelują do każdego, kto zna przedstawione osoby lub jest w stanie zidentyfikować je po charakterystycznych elementach ubioru lub wyglądu, o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

"Informacje w tej sprawie można przekazać, dzwoniąc na numer +48 47 723-70-20, + 48 47 723-79-40, +48 47 723-91-50, +48 47 723-91-30 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.krp1@policja.gov.pl" - dodano.

d1xd2li

Wszystkie zdjęcia poszukiwanych przez policję osób znajdziecie tutaj.

Zawiadomienie ws. Jarosława Kaczyńskiego. Barbara Nowacka zdradza szczegóły

Marsz Niepodległości w Warszawie. Starcia z policją

Przypomnijmy, że warszawski ratusz i sąd nie wydali zgody na organizację Marszu Niepodległości 2020. Padła decyzja, by wydarzenie przeprowadzić w tzw. formie zmotoryzowanej.

Ostatecznie 11 listopada wielu uczestników wzięło udział w Marszu Niepodległości w formie tradycyjnej. W czasie Marszu doszło do starć części jego uczestników z policją w pobliżu ronda De Gaulle'a. Od rac, które uczestnicy marszu rzucali w stronę okna z banerem Strajku Kobiet i tęczową flagą, zapaliło się jedno z mieszkań.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1xd2li

Podziel się opinią

Share
d1xd2li
d1xd2li