Trwa ładowanie...
d2ytphe

Marsz Niepodległości w stolicy. Poznaliśmy hasło przewodnie wydarzenia

W urzędzie miasta został już zgłoszony przemarsz narodowców.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marsz Niepodległości w stolicy. Poznaliśmy hasło przewodnie wydarzenia
d2ytphe

"My chcemy Boga" - tak brzmi hasło, które będzie towarzyszyć kolejnemu Marszowi Niepodległości. Narodowcy przejdą ulicami Warszawy 11 listopada.

Podczas konferencji prasowej przed Urzędem Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego narodowcy poinformowali, że* "Marsz Niepodległości zgodnie z terminami został zgłoszony do odpowiednich organów i tradycyjnie przejdzie ulicami Warszawy". * **

To jednak nie wszystko - poznaliśmy również hasło przewodnie, które będzie towarzyszyć wydarzeniu: "My chcemy Boga".

2017 idzie pod hasłem „My chcemy Boga”
— Marsz Niepodległości (@StowMarszN)

- W czasie upadku obyczajów, w czasie dyktatury poprawności politycznej, w czasie bezpardonowej walki z Bogiem, w czasie utopii ogarniającej całą Europę – My Polacy chcemy odwołać się do wartości, które są fundamentem naszej tożsamości, naszego narodu, rdzeniem Europy i rdzeniem będącej w dalekiej destrukcji cywilizacji łacińskiej. Dzisiaj chcemy iść jak nasi przodkowie pod Wiedniem, jak w walce z nawałą bolszewicką w 1920 rokiu – chcemy iść pod sztandarami Boga! - mówił prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości i główny organizator Robert Bąkiewicz

d2ytphe

11 listopada ulicami stolicy przejdzie kolejny Marsz Niepodległości. Na to nie zgadzają się aktywiści, którzy chcą zawiązać Koalicję Antyfaszystowską. Na Dzień Niepodległości planują stworzyć "konfrontacyjną pikietę" w Warszawie. Koalicja ma być porozumieniem wielu środowisk i organizacji m.in Obywateli RP, Ogólnopolskiego Strajku Kobiet, studetnów oraz grupy antyfaszystowskiej, jak np. Antifa.

Źródło: Media Narodowe

Oprac. Karolina Pietrzak

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

*Przeczytajcie również: Jan Śpiewak: "szykuje się kolejna afera w Warszawie". Chodzi o Jarosława Jóźwiaka *

Podziel się
d2ytphe

Podziel się opinią

Share

d2ytphe

d2ytphe