Trwa ładowanie...

Marsz Niepodległości w stolicy. Poznaliśmy hasło przewodnie wydarzenia

W urzędzie miasta został już zgłoszony przemarsz narodowców.

Marsz Niepodległości w stolicy. Poznaliśmy hasło przewodnie wydarzenia
d4bd7oh
d4bd7oh

"My chcemy Boga" - tak brzmi hasło, które będzie towarzyszyć kolejnemu Marszowi Niepodległości. Narodowcy przejdą ulicami Warszawy 11 listopada.

Podczas konferencji prasowej przed Urzędem Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego narodowcy poinformowali, że* "Marsz Niepodległości zgodnie z terminami został zgłoszony do odpowiednich organów i tradycyjnie przejdzie ulicami Warszawy". * **

To jednak nie wszystko - poznaliśmy również hasło przewodnie, które będzie towarzyszyć wydarzeniu: "My chcemy Boga".

2017 idzie pod hasłem „My chcemy Boga”

d4bd7oh

— Marsz Niepodległości (@StowMarszN)

- W czasie upadku obyczajów, w czasie dyktatury poprawności politycznej, w czasie bezpardonowej walki z Bogiem, w czasie utopii ogarniającej całą Europę – My Polacy chcemy odwołać się do wartości, które są fundamentem naszej tożsamości, naszego narodu, rdzeniem Europy i rdzeniem będącej w dalekiej destrukcji cywilizacji łacińskiej. Dzisiaj chcemy iść jak nasi przodkowie pod Wiedniem, jak w walce z nawałą bolszewicką w 1920 rokiu – chcemy iść pod sztandarami Boga! - mówił prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości i główny organizator Robert Bąkiewicz

11 listopada ulicami stolicy przejdzie kolejny Marsz Niepodległości. Na to nie zgadzają się aktywiści, którzy chcą zawiązać Koalicję Antyfaszystowską. Na Dzień Niepodległości planują stworzyć "konfrontacyjną pikietę" w Warszawie. Koalicja ma być porozumieniem wielu środowisk i organizacji m.in Obywateli RP, Ogólnopolskiego Strajku Kobiet, studetnów oraz grupy antyfaszystowskiej, jak np. Antifa.

Źródło: Media Narodowe

d4bd7oh

Oprac. Karolina Pietrzak

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

*Przeczytajcie również: Jan Śpiewak: "szykuje się kolejna afera w Warszawie". Chodzi o Jarosława Jóźwiaka *

d4bd7oh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4bd7oh