Trwa ładowanie...

Marsz Wyzwolenia Konopi znów przejdzie ulicami Warszawy

Jakie sławne osoby się tam pojawią?

Share
Marsz Wyzwolenia Konopi znów przejdzie ulicami Warszawy
d16bxfj

W sobotę ulicami naszego miasta przejdzie kolejny już Marsz Wyzwolenia Konopii. Swoją obecność zapowiedziało na portalu społecznościowym prawie 2,5 osób. Na MWK wraz z nami będą walczyć ciekawe osoby - zapowiadają organizatorzy. Swoją obecność potwierdził już Ruch Palikota. Czy będziemy mogli zobaczyć tam również inne popularne osoby? Do palenia marihuany na ramach mediów przyznali się m.in. Maciej Rock, Liroy, Krzysztof Krawczyk, Anna Dereszowska, Michał Piróg czy Maja Ostaszewska. Będzie grubo, mamy nadzieję, że przyjdą sławne osoby, które przyznały się do poparcia idei legalizacji marihuany - pisze ruch Wolne Konopie.

Tegoroczny październikowy Marsz Wyzwolenia Konopi będzie marszem w sprawie uwolnienia zatrzymanych. Nasza frustracja wobec niesłusznie skazanych sięgnęła zenitu! - piszą organizatorzy - cierpliwość wobec niesłusznie zatrzymanych właśnie się skończyła, czas wyjść na ulice! Marsz ruszy o godzinie 15.00 spod Pałacu Kultury i Nauki. Trasa październikowego marszu jest niespodzianką, przygotujcie się na niezłą akcję - czytamy na stronie wydarzenia.

O godz. 21 organizatorzy zapraszają do klubu Jerozolima (Al Jerozolimskie 57), gdzie odbędzie się afterpaty. Zagrają na nim m.in. Dj Frodo, Kwazar, Simon Sayz, Rastamaniek, Full Tandeta oraz Mustnotsleep.

d16bxfj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16bxfj