Trwa ładowanie...

Marsze i uroczystości, w Warszawie. Spore zmiany w komunikacji

"Na sobotę zgłoszono kilka zgromadzeń publicznych i przemarszów"

Marsze i uroczystości, w Warszawie. Spore zmiany w komunikacji
d2qqdyd
d2qqdyd

"Marsz Wolności", Parada Schumana, obchody Dnia Strażaka - sobotnie zgromadzenia publiczne w Warszawie oznaczają utrudnienia w komunikacji. Będą zmiany w ruchu drogowym i kursowaniu komunikacji miejskiej - zapowiada stołeczny ratusz.

"Wprowadzone będą zmiany w ruchu drogowym i komunikacji miejskiej w centrum i w okolicy Starego Miasta" - poinformowano na stronach urzędu miasta.Jak przypomina ratusz, na sobotę zgłoszono kilka zgromadzeń publicznych i przemarszów.

O godz. 12 z rogu ulic Miodowej i Krakowskiego Przedmieścia wyruszyć mają uczestnicy Parady Schumana . Przemarsz planowany jest do godz. 13 ulicami: Krakowskie Przedmieście, Miodową, Senatorską, Wierzbową, Moliera i Królewską na Krakowskie Przedmieście, gdzie na Skwerze Hoovera zostanie organizowane Miasteczko Schumana.

Z kolei w godz. 13.00 – 13.20 w związku z obchodami Dnia Strażaka odbędzie się przejazd pojazdów bojowych Straży Pożarnej na trasie: pl. Teatralny, Senatorska, Wierzbowa, pl. marsz. J. Piłsudskiego, Królewska.

d2qqdyd

Natomiast na pl. Bankowym, na godz. 13.00 planowane jest zgromadzenie uczestników organizowanej przez PO manifestacji opozycji pt. "Marsz Wolności" . W godz. 13.15-13.30 zgromadzeni maja maszerować na trasie: pl. Bankowy, Marszałkowska, pl. Konstytucji, gdzie ok. godz. 18.00 planowane jest zakończenie zgromadzenia.

d2qqdyd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qqdyd