Trwa ładowanie...
d2yc91t

Marsze i zmiany w komunikacji w dniach 9-11 listopada

W czasie obchodów czekają nas liczne utrudnienia w komunikacji. Sprawdźcie gdzie i w jakich godzinach!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marsze i zmiany w komunikacji w dniach 9-11 listopada
d2yc91t

W czasie obchodów Święta Niepodległości zostaną wprowadzone liczne zmiany komunikacyjne. Czeka nas mały armagedon Na trasy objazdowe zostanie skierowanych wiele linii autobusowych. Mogą wystąpić także utrudnienia w ruchu tramwajowym.
Zobaczcie o której i gdzie (MAPA).

Już dziś, 9 listopadaprzez stolicę przejdzie* demonstracja antyfaszystowska. Trasa organizowanego przez grupę "Razem Przeciwko Nacjonalizmowi" marszu będzie wiodła *z Krakowskiego Przedmieścia na Umschlagplatz przy Stawkach. Start o 13.00. **

W niedzielę, 10 listopada swoją osobną demonstrację organizuje Prawo i Sprawiedliwość. Politycy i sympatycy spotkają się jak zwykle w archikatedrze, skąd przejdą pod Pałac Prezydencki, a następnie przedłużą swój marsz pod pomnik marszałka Piłsudskiego przy Hotelu Europejskim. Marsz wyruszy pod Pałac Prezydencki o godz. 20.30.

d2yc91t

Co nasz czeka 11 listopada?

MARSZ „RAZEM DLA NIEPODLEGŁEJ”

W związku z marszem 11 listopada od godziny 04:00 do ok. godz. 15:30 wyłączony z ruchu będzie ciąg ulic Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Al. Ujazdowskie na odc. pl. Zamkowy – Belweder. Linie autobusowe, w godzinach od 04:00 (linie dzienne od początku kursowania) do ok. 15:30 będą kursowały na trasach objazdowych

XXV BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

d2yc91t

W związku z organizacją miejsca startu i mety biegu w godz. ok. 6:00 – 15:00 zamknięta zostanie al. Jana Pawła II na odc. Dzika – Anielewicza razem ze skrzyżowaniem z ulicą Stawki. W godz. ok. 08:00 – 11:00 wyłączony zostanie ruch tramwajów w al. Jana Pawła II na odc. rondo Zgrupowania AK „Radosław” – Rakowiecka oraz w ul. Stawki.

W tym miejscu warto dodać, że uczestnicy Biegu mogą pomóc małej Klementynce, ktora zbiera pieniazki na przeszczep serca. Fundacja PKO BP przeznacza na Klementynkę pieniądze za każdego biegacza, ktory zdeklaruje się od godz.9.00 w namiocie PKO BP i odbierze kartkę z napisem "Biegnę dla Klemntynki".

MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI

W godzinach 15:00 – 20:00 odbędzie się przemarsz trasą: rondo Dmowskiego – Marszałkowska – pl. Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Al. Ujazdowskie – pl. Na Rozdrożu. W przypadku braku możliwości przejazdu na tych ulicach, jeżdżące tymi trasami linie będą kierowane na trasy objazdowe.

d2yc91t

POZOSTAŁE PRZEMARSZE

W godzinach 11:30 – 14:00 planowane jest zgromadzenie publiczne przy ul. Chopina, a następnie przemarsz trasą:
Chopina – Mokotowska – Koszykowa – pl. Konstytucji – Marszałkowska – rondo Dmowskiego.* Udział zadeklarowało 200 osób.*

W godzinach 11:00 – 13:00 planowane jest zgromadzenie publiczne przed Komisariatem Policji przy ul. Wita Stwosza, a następnie przemarsz ul. Puławską przed Komisariat Policji przy ul. Malczewskiego. Udział zadeklarowało 120 osób.

W godz. ok. 15:30 – 18:00 odbędzie się przemarsz na trasie: Bartoszycka – Narcyzowa – Walcownicza. Udział zadeklarowało 800 osób.

d2yc91t

Trasy przemarszów zostaną objęte wzmożonym nadzorem. Na wideo możecie zobaczyć dokładną trasę marszu "Razem dla Niepodległej"

d2yc91t

Podziel się opinią

Share
d2yc91t
d2yc91t