Trwa ładowanie...
d3yx815

Matka Andrzeja Gołoty wystartuje w wyborach samorządowych. Powalczy o mandat w Warszawie

Bożenna Gołota, matka jednego z najbardziej znanych polskich bokserów, postanowiła wystartować w wyborach samorządowych. Zawalczy o mandat radnej w warszawskim Śródmieściu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Matka znanego polskiego boksera wystartuje w wyborach samorządowych
Matka znanego polskiego boksera wystartuje w wyborach samorządowych (PAP, Fot: Grzegorz Michałowski)
d3yx815

Bożenna Gołota - jak ustalił "Super Express" - wystartuje z list Polskiego Stronnictwa Ludowego. Kilka dni temu spotkała się w sprawie swojego udziału w wyborach z kandydatem PSL na prezydenta Warszawy Jakubem Stefaniakiem.

- Bardzo się cieszę, że pani Bożenna wystartuje z PSL w najbliższych wyborach samorządowych - mówi dziennikarzom "SE" Jakub Stefaniak. - Pani Bożenna ma ogromną determinację i wolę walki. To chyba rodzinne. Sądzę, że ma olbrzymie szanse na to, by zostać radną Warszawy - dodaje.

d3yx815

Stefaniak wyjawił też, że mama Andrzeja Gołoty ma zamiar pracować nad propozycjami dla warszawskich seniorów. - Już dziś planujemy wspólne spotkania i zbiórkę podpisów pod projektem „Emerytura bez podatku” - tłumaczy.

- Wartości PSL są mi najbliższe. Cenię m.in. Władysława Kosiniaka-Kamysza i Jakuba Stefaniaka, to świetni, młodzi, ambitni politycy. Tak, jak mój syn Andrzej tak i ja, ale w ringu politycznym, nie sportowym, stoczę walkę o samorząd i mam nadzieję, że uda mi się dostać do Rady Miasta i coś pożytecznego zrobić dla Polski, dla Warszawy, dla ludzi - tłumaczy gazecie swój udział w wyborach Bożenna Gołota.

Z nieoficjalnych informacji "Super Expressu" wynika, że walka o fotel radnej może być początkiem politycznej kariery matki znanego boksera. Jeśli sprawdzi się w samorządzie, może spróbować swoich sił w parlamencie.

Źródło: "Super Express"

d3yx815

Podziel się opinią

Share
d3yx815
d3yx815