Trwa ładowanie...

"Matka niejedno ma imię". W czwartek piknik z okazji Dnia Matki

Impreza dla całej rodziny

"Matka niejedno ma imię". W czwartek piknik z okazji Dnia Matki
d1anqud
d1anqud

Elementy teatru, instalacja artystyczna, opowieści i wspomnienia, galeria sznurkowa z przyniesionych zdjęć mam, a także skarby wyciągnięte ze starej skrzyni - takie oraz inne atrakcje czekają na wszystkich, którzy 26 maja zjawią się w parku Żeromskiego na Żoliborzu.

O godz. 12.00 rozpocznie się tam piknik wspomnień pod nazwą "Matka mojej Matki". Jak wyjaśnia WawaLove.pl Jolanta Rosa z Rosa Libra projekt, ideą wydarzenia jest uhonorowanie postaci Matki, w tym Matki Ziemi, Matki mojej Matki, Matki rozumianej jako duchowość i element kobiecości w każdym z nas. - Matka - mówi Rosa - to tęsknota za czułością, oddaniem, miłością. Kobieta, która niesie w sobie siłę i moc, nierzadko ogromną odwagę, ale też strach i łzy. Jak wiele różnych ról jej przypisaliśmy, wiemy najlepiej my sami. Do dyspozycji gości będzie mikrofon. Każdy będzie mógł opowiedzieć coś, co łączy go z tematem. Uczestnicy pikniku mają więc szansę stać się jednocześnie jego współtwórcami. - Będzie bajkowo i poetycko - dodaje Rosa.

Organizatorzy planują m.in. galerię sznurkową, instalację drzewną, czytanie, opowieści, baśni oraz piosenki. Dla dzieci przygotowano materiały plastyczne.

"Matka mojej Matki" - piknik rodzinny
Park Żeromskiego (przy kawiarni Prochownia), Żoliborz
26 maja, godz. 12.00
Strona wydarzenia

d1anqud
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1anqud