Trwa ładowanie...
d2amprw

Matka z dzieckiem wpadła do zbiornika wodnego. Pomogli strażnicy miejscy

Kobieta poślizgnęła się na mokrej trawie i wpadła z 2-letnim chłopcem do wody.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Matka z dzieckiem wpadła do zbiornika wodnego. Pomogli strażnicy miejscy
d2amprw

Groźnie wyglądający upadek do zbiornika wodnego kobiety i jej dziecka, zakończył się szczęśliwie. Patrolujący teren Parku Moczydło strażnicy miejscy pomogli wydostać się matce i 2-letniemu maluchowi z wody.

Strażnicy miejscy patrolujący w środę przed południem rejon Parku Moczydło zauważyli w oddali ok. 2-letnie dziecko, które zbiegało ze skarpy w kierunku zbiornika wodnego. Za dzieckiem biegła kobieta, próbując je zatrzymać. Po chwili poślizgnęła się na mokrej trawie i razem z dzieckiem, które w ostatniej chwili wzięła na ręce, wpadła do wody.

Strażnicy natychmiast pobiegli w ich stronę. Jeden z funkcjonariuszy wziął dziecko na ręce i wyszedł z nim na brzeg, drugi pomógł wydostać się z wody kobiecie. Matce i dziecku nic się nie stało. Funkcjonariusze zaproponowali kobiecie pomoc w dotarciu do domu. Mimo namowy strażników, kobieta odmówiła pomocy lekarskiej i pomocy w powrocie do domu. Funkcjonariusze, po upewnieniu się, że wszystko jest w porządku, i że kobieta jest bezpieczna pod opieką koleżanki, kontynuowali patrolowanie parku.

d2amprw

Przeczytaj też: Aborcja w Szpitalu im. Świętej Rodziny.*Jest zawiadomienie do prokuratury*

Podziel się

Podziel się opinią

Share

d2amprw

d2amprw
d2amprw