Trwa ładowanie...

Mazowieckie. Dwie toyoty skradzione we Włoszech odzyskane niedaleko Warszawy

Stołeczni policjanci przy współpracy z funkcjonariuszami Straży Granicznej jednego dnia odzyskali dwie skradzione toyoty. Przestępstwa były dokonane na terenie Włoch.
Share
Mazowieckie. Dwie toyoty skradzione we Włoszech odzyskane niedaleko Warszawy
Mazowieckie. Dwie toyoty skradzione we Włoszech odzyskane niedaleko WarszawyŹródło: Policja
d3w41xx

- Policjanci z wydziału do walki z przestępczością samochodową na Pradze-Południe we wspólnych działaniach z funkcjonariuszami Straży Granicznej, którzy posiadają kwalifikacje z zakresu badań oznaczeń identyfikacyjnych pojazdów, w ciągu jednego dnia pozyskali dwie operacyjne informacje na temat "podejrzanych" toyot – przekazała nadkom. Joanna Węgrzyniak z Komendy Stołecznej Policji.

Mazowieckie. Skradziona we Włoszech toyota znajdowała się w Ząbkach pod Warszawą

Funkcjonariusze najpierw udali się do Ząbek pod Warszawą, gdzie według ustaleń, miało znajdować się pochodzące z przestępstwa dokonanego na terenie Włoch jedno z aut. Pod wskazanym adresem mundurowi zastali właścicielkę lokalu, która udostępniła służbom samochód w celu przeprowadzenia niezbędnych czynności. Wówczas policjanci potwierdzili, że pojazd faktycznie pochodzi z kradzieży.

d3w41xx

- Auto nosiło widoczne ślady pozafabrycznej ingerencji w oznaczenia identyfikacyjne, między innymi pól numerycznych. Toyota została zabezpieczona – tłumaczy nadkom. Węgrzyniak.

Złodziej samochodów zatrzymany. Brawurowa akcja policji

Mazowieckie. Druga toyota znaleziona w Otwocku

Kilka godzin po interwencji w Ząbkach funkcjonariusze pojechali do Otwocka (woj. mazowieckie), gdzie także miała znajdować się toyota z Włoch. Na miejscu policjanci znaleźli pojazd i potwierdzili, że auto zostało zalegalizowane po uprzednim przerobieniu fabrycznych pól numerycznych.

d3w41xx

Jak informują służby, sprawa jest w toku, policjanci z wydziału do walki z przestępczością samochodową zajmą się teraz dokładnym wyjaśnieniem okoliczności, w jaki sposób zabezpieczone przez nich samochody znalazły się w rękach aktualnych właścicieli.

Mazowieckie. Dwie toyoty skradzione we Włoszech odzyskane niedaleko Warszawy Policja
Mazowieckie. Dwie toyoty skradzione we Włoszech odzyskane niedaleko Warszawy Źródło: Policja

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3w41xx

Podziel się opinią

Share
d3w41xx
d3w41xx