Trwa ładowanie...

Mazowieckie. Użył gazu łzawiącego i groził nożem napotkanemu mężczyźnie

Chwile grozy w Otwocku (woj. mazowieckie). Policjanci zatrzymali 23-latka, który groził nieznanemu mężczyźnie nożem oraz użył wobec niego gazu łzawiącego.
Share
Mazowieckie. Użył gazu łzawiącego i groził nożem napotkanemu mężczyźnie
Mazowieckie. Użył gazu łzawiącego i groził nożem napotkanemu mężczyźnieŹródło: Policja
d4j0rj6

- Oficer dyżurny otwockiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na jednej z ulic miasta zgłaszający został zaatakowany przez nieznanego mężczyznę, który groził mu przy użyciu noża i użył wobec niego gazu łzawiącego, spryskując mu twarz, po czym oddalił się z miejsca – przekazała sierż. sztab. Paulina Harabin z Komendy Powiatowej Policji.

Funkcjonariusz, pełniący dyżur, poprosił o opis wyglądu i ubioru sprawcy. Na wskazane miejsce został wysłany patrol policji.

Mężczyzna, którego wygląd odpowiadał wskazanemu rysopisowi napastnika, został zauważony w rejonie przyległym do stacji PKP.

d4j0rj6

Okradli myjnię na Opolszczyźnie. To, co uchwyciła kamera, stało się hitem internetu

Mazowieckie. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu

Po zatrzymaniu w trakcie kontroli 23-latek był mocno pobudzony i agresywny. Jak podają służby, była wyczuwalna także silna woń alkoholu.

d4j0rj6

- Funkcjonariusze dokonali kontroli osobistej mężczyzny, w wyniku której w kieszeni kurtki ujawnili nóż i gaz łzawiący. Wtedy 23-latek stał się jeszcze bardziej agresywny i nie stosował się do wydawanych przez mundurowych zgodnych z prawem poleceń. Wówczas policjanci w celu obezwładnienia mężczyzny użyli wobec niego siły fizycznej i gazu, po czym założyli na jego ręce kajdanki – dodała policjantka.

Podejrzany został zatrzymany i trafił do aresztu. 23-latek usłyszał już zarzut dotyczący użycia wobec osoby gazu łzawiącego oraz kierowania wobec niej gróźb przy użyciu noża. Grozi mu teraz do 2 lat więzienia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4j0rj6

Podziel się opinią

Share
d4j0rj6
d4j0rj6