Trwa ładowanie...
d2qjkyb

Mazowsze. Tragiczny wypadek samochodowy, nie żyje policjant

Funkcjonariusz warszawskiego komisariatu zatrzymał się w drodze do pracy, by pomóc kierowcy, którego samochód wpadł do rowu. Chwilę później doszło do tragedii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mazowsze. Tragiczny wypadek samochodowy, nie żyje policjant
d2qjkyb

Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Roguszyn, około godziny 4:30. Policjant jednego z warszawskich komisariatów zatrzymał się w drodze do pracy, by pomóc kierowcy, którego samochód wpadł do rowu. Niestety, chwilę później w obu mężczyzn uderzył inny pojazd - w wyniku wypadku funkcjonariusz zginął.

Jak podaje Ochotnicza Straż Pożarna w Liwie, kierowca Audi stracił panowanie nad kierownicą i wypadł z drogi. Ze wstępnych badań wynika, że prowadzący pojazd mógł być pod wpływem alkoholu. * *

Jadący z tego samego kierunku Volkswagen - prowadzony przez policjanta - zatrzymał się, aby udzielić niezbędnej pomocy. Niestety od strony Pniewnika na zdarzenie najechał kierowca Opla. Prawdopodobnie jechał ze zbyt dużą prędkością przy panujących warunkach, nie dał rady zahamować i omijał stojące auto poboczem, zaczepiając o przedni lewy narożnik pojazdu.

d2qjkyb

W wyniku wypadku ucierpieli kierowcy Audi i Volkswagena. Największe obrażenia odniósł policjant, który w stanie krytycznym został on zabrany przez pogotowie, niestety w drodze do szpitala zmarł.

- Apelujemy o rozsądek na drodze oraz zdjęcie nogi z gazu. To okres niskich temperatur, mogą występować oblodzenia jezdni tak jak w tym przypadku i dochodzi do tragedii - ostrzega Ochotnicza Straż Pożarna w Liwie.

Przeczytajcie również: Napisałeś skargę na kierowcę ZTM? Mogą zaprosić Cię na "konfrontację"

d2qjkyb

Podziel się opinią

Share

d2qjkyb

d2qjkyb