ycipk-3o04d6

Mazowsze. Tragiczny wypadek samochodowy, nie żyje policjant

Funkcjonariusz warszawskiego komisariatu zatrzymał się w drodze do pracy, by pomóc kierowcy, którego samochód wpadł do rowu. Chwilę później doszło do tragedii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mazowsze. Tragiczny wypadek samochodowy, nie żyje policjant
ycipk-3o04d6

Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Roguszyn, około godziny 4:30. Policjant jednego z warszawskich komisariatów zatrzymał się w drodze do pracy, by pomóc kierowcy, którego samochód wpadł do rowu. Niestety, chwilę później w obu mężczyzn uderzył inny pojazd - w wyniku wypadku funkcjonariusz zginął.

Jak podaje Ochotnicza Straż Pożarna w Liwie, kierowca Audi stracił panowanie nad kierownicą i wypadł z drogi. Ze wstępnych badań wynika, że prowadzący pojazd mógł być pod wpływem alkoholu. * *

Jadący z tego samego kierunku Volkswagen - prowadzony przez policjanta - zatrzymał się, aby udzielić niezbędnej pomocy. Niestety od strony Pniewnika na zdarzenie najechał kierowca Opla. Prawdopodobnie jechał ze zbyt dużą prędkością przy panujących warunkach, nie dał rady zahamować i omijał stojące auto poboczem, zaczepiając o przedni lewy narożnik pojazdu.

ycipk-3o04d6

W wyniku wypadku ucierpieli kierowcy Audi i Volkswagena. Największe obrażenia odniósł policjant, który w stanie krytycznym został on zabrany przez pogotowie, niestety w drodze do szpitala zmarł.

- Apelujemy o rozsądek na drodze oraz zdjęcie nogi z gazu. To okres niskich temperatur, mogą występować oblodzenia jezdni tak jak w tym przypadku i dochodzi do tragedii - ostrzega Ochotnicza Straż Pożarna w Liwie.

Przeczytajcie również: Napisałeś skargę na kierowcę ZTM? Mogą zaprosić Cię na "konfrontację"

Podziel się
ycipk-3o04d6
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3o04d6

ycipk-3o04d6
ycipk-3o04d6