Trwa ładowanie...
deqca1d

Mazowsze. W mieszkaniu produkował narkotyki, trafił w ręce policji

Policjanci wydziału do walki z przestępczością po wejściu do mieszkania i budynków gospodarczych znajdujących się na jednej z posesji na terenie powiatu żyrardowskiego natrafili na linię służącą do produkcji substancji psychotropowej. 37-letni mężczyzna odpowie za wytworzenie znacznej ilości narkotyku oraz jego posiadanie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mazowsze. W mieszkaniu produkował narkotyki, trafił w ręce policji
Mazowsze. W mieszkaniu produkował narkotyki, trafił w ręce policji (policja warszawska)
deqca1d

Mazowsze. W domu wytwarzał narkotyki

Policjanci wydziału do walki z przestępczością narkotykową Komendy Stołecznej Policji przy wsparciu funkcjonariuszy KWP w Radomiu działania prowadzili na terenie powiatu żyrardowskiego.

- Z informacji, jakie posiadali, wynikało, że jeden z mieszkańców może zajmować się produkcją substancji psychotropowych - czytamy na stronie stołecznej policji.

deqca1d

Po wejściu do mieszkania odkryli, że znajduje się tam linia produkcyjna, która służy do pozyskiwania narkotyku oraz odczynniki chemiczne. Wszystko to miało służyć wywarzaniu substancji psychotropowej o nazwie 4CMC. Ponadto funkcjonariusze zabezpieczyli 4,5 litra gotowej substancji, a także "znaczne ilości nieznanych, jak dotąd, substancji chemicznych wykorzystywanych w procesie produkcji",

Po przeszukaniu samochodu, należącego do zatrzymanego przez nich 37-latka, w którym znaleźli ponad 11 gramów środków odurzających - 4CMC.

- Mężczyzna został przewieziony do Komendy Stołecznej Policji, gdzie usłyszał zarzuty wytwarzania i posiadania substancji odurzających. Teraz może mu grozić kara grzywy i kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3 - czytamy w komunikacie.

37-latek decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Policjanci podkreślają, że sprawa ma charakter rozwojowy. Aktualnie ustalają osoby, do których miał trafić narkotyk oraz u których zaopatrywał się w substancje służące do produkcji środka odurzającego.

deqca1d

Zobacz także:Otwieranie przedszkoli i żłobków. Piotr Mueller podsumowuje zachowanie Rafała Trzaskowskiego

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

deqca1d

Podziel się opinią

Share

deqca1d

deqca1d