Trwa ładowanie...

McDonald pod PKiN

…a do tego strefa kibica zamiast trzech teatrów. Takie rewelacje - tylko w Warszawie podczas Euro 2012.

McDonald pod PKiNŹródło: Fot. Marcin Białek
d43efng
d43efng

Warszawscy urzędnicy uznali najwidoczniej, że kibice piłki nożnej to towarzystwo niezbyt kulturalne i do teatru nie chodzi. Od połowy maja 2012 roku nieczynne będą* teatry Dramatyczny, Lalka i Studio, znajdujące się w Pałacu Kultury i Nauki. W ich rejonach ma powstać strefa kibica na Euro 2012 i oba teatry mają zostać zamknięte ze względów bezpieczeństwa. Z tego samego powodu nieczynna będzie również *Cafe Kulturalna.

Na czas europejskich mistrzostw w piłce nożnej Euro2012 na pl. Defilad przed PKiN-em stanie dwupiętrowy, tymczasowy McDonald. Zostanie on wybudowany od strony ul. Marszałkowskiej, w strefie kibica i będzie działał przez miesiąc, podczas całych mistrzostw.

Zrozumiałe jest, że osoby, które przyjadą na Euro do Warszawy, będą zainteresowane głównie piłką nożną. Ale duży procent kibiców stanowią warszawiacy, którzy oprócz piłki, chcieliby może chodzić do teatru, do kina. Może rodzice, przebywający w strefie kibica, chcieliby zabrać swoje dziecko do teatru Lalka. Na cały miesiąc miasto zabiera miasto mieszkańcom. Szkoda.

d43efng
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43efng