Trwa ładowanie...
d1guuxi

McDonald pod PKiN

…a do tego strefa kibica zamiast trzech teatrów. Takie rewelacje - tylko w Warszawie podczas Euro 2012.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pałac Kultury i Nauki w Warszawie
Pałac Kultury i Nauki w Warszawie (Fot. Marcin Białek)
d1guuxi

Warszawscy urzędnicy uznali najwidoczniej, że kibice piłki nożnej to towarzystwo niezbyt kulturalne i do teatru nie chodzi. Od połowy maja 2012 roku nieczynne będą* teatry Dramatyczny, Lalka i Studio, znajdujące się w Pałacu Kultury i Nauki. W ich rejonach ma powstać strefa kibica na Euro 2012 i oba teatry mają zostać zamknięte ze względów bezpieczeństwa. Z tego samego powodu nieczynna będzie również *Cafe Kulturalna.

Na czas europejskich mistrzostw w piłce nożnej Euro2012 na pl. Defilad przed PKiN-em stanie dwupiętrowy, tymczasowy McDonald. Zostanie on wybudowany od strony ul. Marszałkowskiej, w strefie kibica i będzie działał przez miesiąc, podczas całych mistrzostw.

Zrozumiałe jest, że osoby, które przyjadą na Euro do Warszawy, będą zainteresowane głównie piłką nożną. Ale duży procent kibiców stanowią warszawiacy, którzy oprócz piłki, chcieliby może chodzić do teatru, do kina. Może rodzice, przebywający w strefie kibica, chcieliby zabrać swoje dziecko do teatru Lalka. Na cały miesiąc miasto zabiera miasto mieszkańcom. Szkoda.

d1guuxi

Podziel się opinią

Share
d1guuxi
d1guuxi