Trwa ładowanie...

Metallica na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jaki suport przed występem Metallici?

Metallica zagra na Stadionie Narodowym. Zanim jednak na scenie pojawią się główni bohaterowie wieczoru, publiczność rozgrzeją dwa suporty. Kto zagra w Warszawie przed Metallicą?
Share
Metallica na Stadionie Narodowym. Koncert w Warszawie już w środę 21 sierpnia
Metallica na Stadionie Narodowym. Koncert w Warszawie już w środę 21 sierpniaŹródło: East News
d1r8on3

Metallica na Stadionie Narodowym. Wielkie święto muzyki w Warszawie

Koncert Metallici to jedno z największych wydarzeń muzycznych w Warszawie w tym roku. Na scenie Stadionu Narodowego Metallica pojawi się już po raz drugi. Wcześniej zespół zagrał tu w 2014 roku. Koncert został zapamiętany z powodu złej jakości nagłośnienia.

Szansa na poprawę reputacji Stadionu Narodowego nadarzy się już w środę. Koncert zespołu Metallica rozpocznie się około godziny 20:15. Wcześniej na scenie pojawią się dwa suporty.
Suporty podczas koncertu Metallici i program imprezy

d1r8on3

Jako pierwsi na Stadion Narodowy mogli wejść posiadacze pakietów VIP oferowanych przez CID Entertainment. O godzinie 15 została dla nich otwarta brama nr 4.

Pozostali widzowie będą zapełniać Stadion Narodowy od godziny 16:30.

Metallica wyjdzie na scenę ok. godziny 20:15. Wcześniej zagrają dwa suporty:

  • od godziny 17:45 Bokassa
  • od godziny 18:45 Ghost

Metallica w Warszawie. Spore utrudnienia na Saskiej Kępie

W środę 21 sierpnia w godzinach 16-20 z ruchu będzie wyłączony obszar ograniczony: al. J. Poniatowskiego, al. J. Waszyngtona, ul. Międzynarodową, al. Stanów Zjednoczonych oraz Wałem Miedzeszyńskim. Możliwy będzie przejazd wiaduktem ul. Saskiej nad al. Stanów Zjednoczonych i ul. Brazylijską.

Metallica na Stadionie Narodowym. Mapa utrudnień na Saskiej Kępie Miasto Stołeczne Warszawa
Metallica na Stadionie Narodowym. Mapa utrudnień na Saskiej KępieŹródło: Miasto Stołeczne Warszawa

Zamkniętym obszarem będą mogły poruszać się jedynie jednoślady, pojazdy ZTM oraz posiadające identyfikator SK wydawany przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe.

d1r8on3

Utrudnienia mogą występować również po zakończeniu koncertu. Jeżeli uczestnicy imprezy postanowią wracać w kierunku Dworca Centralnego pieszo, wówczas służby zamknął Most Poniatowskiego oraz fragment Alei Jerozolimskich (odcinek od Rona Waszyngtona do Ronda de Gaulle’a).

Zmienioną trasą pojadą wtedy tramwaje linii 7, 9, 24, 25, 73 oraz autobusy 102, 111, 117, 146, 147, 158, 166, 507, 517, 521, N22, N24 i N72.

d1r8on3

Podziel się opinią

Share
d1r8on3
d1r8on3