Trwa ładowanie...
d1s2t0k

Metallica na Stadionie Narodowym w Warszawie. Saska Kępa ponownie zamknięta

Już w środę 21 sierpnia na Stadionie Narodowym w Warszawie wystąpi Metallica. Fani zespołu już nie mogą doczekać się fantastycznego koncertu. Mieszkańcy Saskiej Kępy przygotowują się na kolejne utrudnienia w ruchu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Metallica na Stadionie Narodowym już 21 sierpnia
Metallica na Stadionie Narodowym już 21 sierpnia (Materiały prasowe)
d1s2t0k

Metallica na Stadionie Narodowym w Warszawie

W historii Metallica występowała na polskiej scenie aż 11 razy. Pierwszy raz muzycy w naszym kraju zagrali w 1987 roku. Koncert odbył się w Katowickim Spodku.

Metallica na Stadionie Narodowym wystąpi po raz drugi. Wcześniej zespół zagrał tam w 2014 roku, a koncert przeszedł do historii ze względu na słabą akustykę.

d1s2t0k

Ostatni raz w Polsce Metallica wystąpiła w 2018 roku. Wówczas koncert odbył się w Krakowie i również przeszedł do historii. Artyści zdecydowali się wówczas na zagranie utwór "Wehikuł czasu" z repertuaru Dżem.

Czym zaskoczy Metallica podczas koncertu 21 sierpnia? Przekonamy się już niebawem.

Metallica na Stadionie Narodowym. Program koncertu

W środę o godzinie 15 zostanie otwarta brama nr. 4. Na stadion wejdą nią posiadacze pakietu VIP sprzedawanego przez CID Entertainment. Od godziny 16:30 na Stadion Narodowy będą mogli wchodzić pozostali uczestnicy wydarzenia.

d1s2t0k

Zanim na scenie pojawi się Metallica publiczność będą rozgrzewać kolejno Bokassa (od godziny 17:45) i Ghost (od godziny 18:45).

Metallica rozpocznie koncert około godziny 20:15.

Koncert w Warszawie będzie przystankiem na trasie Metallica: WorldWired Tour.

Metallica na Stadionie Narodowym. Utrudniania na Saskiej Kępie

Koncert na Stadionie Narodowym zawsze oznacza utrudnienia na Saskiej Kępie. W środę 21 sierpnia w godzinach 16-20 z ruchu zostanie wyłączony obszar ograniczony ulicami: al. J. Poniatowskiego, al. J. Waszyngtona, ul. Międzynarodowa, al. Stanów Zjednoczonych oraz Wał Miedzeszyński. Dopuszczony zostanie przejazd wiaduktem ul. Saskiej nad al. Stanów Zjednoczonych i ul. Brazylijską.

Utrudniania na Saskiej Kępie podczas koncertu Metallici. Miasto Stołeczne Warszawa
Utrudniania na Saskiej Kępie podczas koncertu Metallici.

Zamkniętym obszarem będą mogły poruszać się jedynie jednoślady, pojazdy ZTM oraz posiadające identyfikator SK wydawany przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe.

d1s2t0k

Utrudnienia mogą występować również po zakończeniu koncertu. Jeżeli uczestnicy imprezy postanowią wracać w kierunku Dworca Centralnego pieszo, wówczas służby zamknął Most Poniatowskiego oraz fragment Alei Jerozolimskich (odcinek od między Rondem gen. Ch. de Gaulle’a a Rondem J. Waszyngtona).

Zmienioną trasą pojadą wtedy tramwaje linii 7, 9, 24, 25, 73 oraz autobusy 102, 111, 117, 146, 147, 158, 166, 507, 517, 521, N22, N24 i N72.

d1s2t0k

Podziel się opinią

Share

d1s2t0k

d1s2t0k