Trwa ładowanie...
d33hfgn

Mężczyzna zmarł przed szpitalem. Są wyniki sekcji zwłok

Ciało 43-latka znaleziono na terenie Szpitala Bródnowskiego. Prokuratura poinformowała o wstępnych wynikach sekcji zwłok. Śledczy nie wykluczają udziału osób trzecich.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zgon 43-latka na terenie Szpitala Bródnowskiego
Zgon 43-latka na terenie Szpitala Bródnowskiego (Policja, Fot: Policja.pl)
d33hfgn

Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga Marcin Saduś powiedział WawaLove, że mężczyzna przypadkowo znalazł się przy szpitalu, ponieważ mieszka w okolicy. Sekcja zwłok wykazała, że przed śmiercią chorował na niewydolność płuc, miał ranę tłuczoną, która nie jest powodem śmierci i nie wykazuje udziału osób trzecich, jednak nie jest to jeszcze wykluczone.
*Zobacz wideo: Ktoś zamordował, a wcześniej wykastrował mieszkańca Wronowa *

Opinia przygotowana przez biegłego z zakresu medycyny sądowej. Kompleksowa sekcja zwłok będzie gotowa za klika miesięcy.

d33hfgn

Do zdarzenia doszło 2 stycznia br. 43-latek wszedł na teren szpitala jednym z bocznych wejść. Znaleziono go przy garażach od strony ulicy Bolivara. Z zapisu kamer monitoringu wynika jednak, że nie wszedł do żadnego ze szpitalnych budynków. Zmarł na zewnątrz.

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też: Kierowcy nie dogadali się z zarządem MZA. Dojdzie do paraliżu stolicy?

d33hfgn

Podziel się opinią

Share

d33hfgn

d33hfgn