ycipk-rb7hv4

Miał skrzywdzić seksualnie kobietę. Mężczyzna "ze wschodnim akcentem" poszukiwany

Warszawscy policjanci publikują portret pamięciowy mężczyzny i apelują o pomoc w jego odnalezieniu. "Prowadzimy dochodzenie w sprawie zmuszenia do innej czynności seksualnej. Zdarzenie miało miejsce 25 sierpnia" - podkreślają.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja w Warszawie szuka tego mężczyzny.
Policja w Warszawie szuka tego mężczyzny. (Policja)
ycipk-rb7hv4

Komenda Stołeczna Policji informuje, że sprawą zajmują się funkcjonariusze z mokotowskiego wydziału kryminalnego.

"Z relacji pokrzywdzonej wynika, że mężczyzna miał wschodni akcent" - piszą. W chwili przestępstwa napastnik ubrany był w koszulę w kratę z podwiniętymi rękawami oraz ciemne krótkie spodnie.

ycipk-rb7hv4

Poszukiwany ma około 25 - 30 lat, 175 cm wzrostu i krótkie opadające na czoło włosy koloru ciemny blond. Jest średniej budowy ciała.

"W trakcie postępowania zebrano informację, które pozwoliły na sporządzenie portretu pamięciowego potencjalnego podejrzanego" - pisze policja.

"Jeśli ktoś z państwa rozpoznaje mężczyznę opublikowanego na zdjęciu, proszony jest o pilny kontakt z policjantami przy ul. Malczewskiego 3/5/7 w Warszawie" - dodają.

Zobacz także: Gawkowski i Kownacki miażdżą warszawską kandydatkę KO

ycipk-rb7hv4

Informacje można też przekazać dzwoniąc na numer tel. 22 603 25 03 (czynny całą dobę) lub w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WawaLove
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-rb7hv4

ycipk-rb7hv4
ycipk-rb7hv4