Trwa ładowanie...
d2x2rwo

Międzynarodowa Wystawa Kotów

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Międzynarodowa Wystawa Kotów
d2x2rwo

W kwietniu odbędzie się wielka wystawa kotów w Hali Sportowej CRS-Bielany. Do stolicy Polski
przyjedzie ponad 100 przedstawicieli różnych ras kotów, tych najczęściej spotykanych, ale też tych bardzo rzadkich.

Przeczytajcie też: "Warszawę zamieszkuje obecnie kilkadziesiąt tysięcy kotów wolno żyjących" [ROZMOWA]

Zwierzaki walczyć będą o tytuły najpiękniejszych w swoich klasach, a także o cenne nagrody. Tegoroczna Wystawa odbędzie się 11-12 kwietnia w warszawskiej Hali CRS-Bielany. W ośmiu klasach będą oceniane koty w ciągu dwóch dni przez sędziów na dwunastu ringach. Wśród arbitrów znaleźli się goście z zagranicy między innymi z Francji, Belgii i Wielkiej Brytanii.

d2x2rwo

- Ponad 100 hodowców z Polski i zagranicy zagości na Bielanach, a ich podopieczni będą walczyć w 8 klasach o cenne nagrody. Wydarzenie jest otwarte dla publiczności - informuje Wawalove.pl Hanna Zalewska.

Na Wystawie spotkamy popularne kocie rasy wystawowe jak maine conn, ragdoll, norweskie leśne, syberyjskie, bengalskie czy brytyjskie. Podziwiać też będzie można rzadkie egipskie mau, somalijskie i tureckie angory. Dodatkowo pojawią się na Wystawie przedstawiciele pierwszej rasy wyhodowanej w Polsce – koty Jungle. Liczni hodowcy do Polski przyjadą z zzagranicy między innymi z Niemiec, Austrii, Rosji, Białorusi, Danii i Holandii.

Strefa Wystawców i dla dzieci

Liczne stoiska i sklepy z akcesoriami dla zwierzaków na pewno zainteresują wszystkich wielbicieli futrzaków. Nie zabraknie także strefy zabaw dla dzieci. Liczne konkursy, malowanie buziek i kocie atrakcje pozwolą także najmłodszym spędzić ciekawie czas. Wydarzenie wzbogacą stoiska warszawskich Fundacji, które przedstawią swoich podopiecznych i pokażą możliwości adopcji futrzaków.

Gdzie: CRS Bielany, ul. Lindego 20

Kiedy: 11-12 kwietnia 2015, godz. 11:00-17:00

więcej na www.klubkota.pl

Przeczytajcie też: Bezpłatne zabiegi dla zwierząt już wkrótce

d2x2rwo

Podziel się opinią

Share

d2x2rwo

d2x2rwo