Trwa ładowanie...

Międzynarodowe finały "World of Tanks" na Torwarze

Przed halą ustawiono prawdziwe pojazdy bojowe.

Międzynarodowe finały "World of Tanks" na Torwarze
d39tmf1
d39tmf1

Po raz trzeci międzynarodowe finały rozgrywek w grę "World of Tanks" odbywają się w Warszawie. W e-sportowych igrzyskach zawodnicy sterują wirtualnymi czołgami. Pula nagród to 1 mln 200 tysięcy złotych. Impreza rozgrywana jest na Torwarze.

Zawody odbywające się w "Hali Torwar" to dla gości możliwość zobaczenia w akcji 12 najlepszych drużyn z całego świata i osobistego spotkania z graczami, z którymi sami grają w sieci. Widownia to zarówno sympatycy e-sportu, jak i zapaleni gracze.

Historyczne pojazdy

Finały to także prawdziwe machiny bojowe stojące przed Torwarem. Jedną z osób w mundurze czołgisty jest Piotr Kubisiak ze Stowarzyszenia Rekonstrukcji Historycznej AA7. Jak mówi - stojący przed Torwarem radziecki T-34 to czołg, który odegrał dużą rolę w historii II wojny światowej . Stojący obok niego Sherman był natomiast flagowym pojazdem pancernym ówczesnej armii amerykańskiej.

Wstęp wolny

Wstęp na dwudniowe mistrzostwa jest bezpłatny - walka o mistrzostwo ma zostać stoczona jutro wieczorem. Jak podają organizatorzy , zeszłoroczne zawody odwiedziło 15 tysięcy osób, odnotowano także 2 miliony i 600 tysięcy wejść na stronę internetową z transmisją. "World of Tanks" to około 110 milionów zarejestrowanych graczy na całym świecie - kilka milionów spośród nich stanowią Polacy.

Źródło: (IAR)

d39tmf1
d39tmf1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39tmf1