Trwa ładowanie...
d7nc42v

Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych

Zjadą się wystawcy z Polski i krajów Europy, prezentując swoje rodzime produkty wykonywane według tradycyjnych przepisów. Bez sztucznych dodatków czy konserwantów
Share
Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych
d7nc42v

Wakacje to czas, gdy większość z nas podróżuje i zbiera oraz przywozi pamiątki, także kulinarne. W niektórych smakach tak się rozkochujemy, że potem szukamy ich na rodzimym rynku. Okazją do takich poszukiwań będzie kolejna edycja Międzynarodowego Jarmarku Produktów Regionalnych, która odbędzie się w dniach 16–18 sierpnia.

Na Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych zjadą się wystawcy z Polski i krajów Europy, prezentując swoje rodzime produkty, wykonywane według tradycyjnych przepisów, bez sztucznych dodatków czy konserwantów. Będzie można kupić przepyszne pieczywo, wędliny oraz sery, a do tego smaczne nalewki, wina i piwa regionalne.

Do tego chleb, przygotowywany na zakwasie, razowy, pełnoziarnisty, pyszny! Nie zabraknie także regionalnych przysmaków z Węgier, Chorwacji czy Bułgarii. Będzie można rozkoszować się smakiem oryginalnej oliwy z oliwek, serów wyrabianych według tradycyjnych receptur czy win i nalewek, które przypomną smaki podróży.

d7nc42v

CH Blue City, Al. Jerozolimskie 179 Lokalizacja: poziom „-1”, Czas: 16-18 sierpnia 2013 r.

d7nc42v

Podziel się opinią

Share
d7nc42v
d7nc42v