Trwa ładowanie...

"Miejsca w Warszawie, gdzie dostaniesz po ryju"

Profil o takiej nazwie cieszy się sporą popularnością w stolicy. Każdy mieszkaniec może na nim wskazać miejsce, gdzie został zaczepiony bądź napadnięty

Share
"Miejsca w Warszawie, gdzie dostaniesz po ryju"
d2hqid0

Założyciele, tworząc profil " Miejsca w Warszawie, gdzie dostaniesz po ryju ", chcieli ostrzec innych przed niebezpieczeństwem. Strona pojawiła się w grudniu ubiegłego roku, a więc niedawno. W tym momencie ma już prawie 8 tysięcy fanów!

Dziwne, że jeszcze się tu nie znalazło, ale murowanym wp...lem kończy się spacer Parkiem Bródnowskim po północy. Obecnie częściej zaczepki i wp...ole dla funu niż kradzieże, ale jednak...

Każdy warszawiak może na profilu poinformować innych mieszkańców stolicy o swoich "przygodach". Wrażliwych przestrzegamy, że słownictwo, jakiego używa się na stronie jest mało kulturalne.

d2hqid0

Pole Mokotowskie - kiedyś pobili mojego brata, bo chcieli zegarek i kurtkę, a w zeszłym roku tak bez powodu mojego kolegę jak wracaliśmy z klubu Park. Wyskoczyli z krzaków jak poparzeni. Wymyśliliśmy teorie, ze dostał, bo wracały z nim 4 całkiem ładne dziewczyny.

Wydział prasowy KSP nie udzielił nam odpowiedzi na pytanie czy zna stronę i czy policjanci weryfikują miejsca na stronie jako "niebezpieczne". Jeśli jej nie znają - ta strona na pewno im się przyda.

Dostałem już kilka wiadomości, że trzeba uważać w okolicach całego Wrzeciona ze szczególnym uwzględnieniem takich miejsc jak Cmentarz Włoski i w pobliżu Agory.

Czy w Warszawie rzeczywiście istnieją stałe miejsca, gdzie grozi nam niebezpieczeństwo? Na pewno są miejsca, gdzie takie zdarzenia dzieją się częściej. Z raportu o przestępczości przygotowanego przez KSP wynika, że na ulicach Ochoty łatwiej o napad niż na Woli czy Bielanach. A Mokotów cieszy się złą sławą dzielnicy, na której dochodzi do największej liczby gwałtów.

d2hqid0

Najwspanialszym miejscem na wp...ol jest Śródmieście, okolice metra, rotundy, Novotelu, Cepelii, PKiN-u i Centralnego. To wprost idealne miejsce by dostać w p... Okres piątkowo/sobotni. To główna rozjezdnia całej warszawskiej, podróżującej patologii oraz okolicznych wieśniaków szukających wrażeń w stolic.

Jeśli chodzi o rozboje - według statystyk rzeczywiście Śródmieście zdecydowanie prowadzi. Na 10 tys. mieszkańców przypada prawie 17 takich zdarzeń rocznie. W czołówce także Praga Północ oraz Ochota. Najbezpieczniej jest w Ursusie, na Białołęce i na Ursynowie.

A wy, jakie znacie "miejsca w Warszawie, gdzie można dostać po ryju"?

(Cytaty pochodzą ze strony)* *

d2hqid0
d2hqid0

Podziel się opinią

Share
d2hqid0
d2hqid0