Trwa ładowanie...
d23dm94

Miejsca z klimatem: mały wojtek bistro

Niezobowiązująca atmosfera, dobre ceny i pozytywna obsługa. W samym centrum Warszawy
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miejsca z klimatem: mały wojtek bistro
d23dm94

Lokal o malowniczej nazwie mały wojtek bistro został otwarty w sierpniu tego roku, w podwórku przy Brackiej 20 (w miejscu starej klubokawiarni 2/3), tuż obok Huśtawki. Miejsce nie jest duże, ale urządzone ze smakiem i fantazją. Jak twierdzą stali bywalcy, to najlepsze w centrum miejsce na kilka wódek lub piw przed imprezą.

W tym miejscu w przystępnych cenach zjecie śniadanie, proste przekąski i ciasta, wypijecie włoską kawę Filicori. W ofercie alkoholi znajdą się rosyjskie i ukraińskie wódki oraz węgierskie winiaki. Najtańsza wódka kosztuje 4 złote za kieliszek.

Wystrój małego wojtka jest nowoczesny i prosty, ściany są w jasnych kolorach, na podłodze ułożono ręcznie robione kafle, a blaty są z drewna dębowego. Wieczorami, gdy zapalają się oplecione nitkami wielkie kule-lampy, na scianach lokalu powstają fantastyczne, nastrojowe wzory. Miejsce, klimatem ma przypominać czeską knajpkę, czy nasiąknięty artystyczną bohemą, francuski lokal. Nie wiemy, czy to się udało - ale na pewno klimat i wystrój wnętrza bardzo przypadł nam do gustu.

d23dm94

Właściciele „małego wojtka bistro” są odpowiedzialni za sukcesy miejsc takich, jak Huśtawka, Klaps czy Kajaki Leżaki. Chcieliby, aby lokal spełniał oczekiwania ludzi interesujących się sztuką - tych, którzy poszukują kameralnych, nieoczywistych miejsc, gdzie można miło spędzić czas w towarzystwie przyjaciół.

Zachęcamy do odwiedzin. Już dziś, 30 listopada w małym wojtku odbędzie się ciekawy wernisaż, może to będzie dobra okazja?

mały wojtek bistro
ul. Bracka 20 (w podwórzu)
Więcej

d23dm94

Podziel się opinią

Share
d23dm94
d23dm94