Trwa ładowanie...
d25qtkj

Miejsca z klimatem: Nana Cafe (ZDJĘCIA)

Tu można wpaść na kawę i ciasto. Można również kupić rzeczy piękne i niezwykłe!
Share
Miejsca z klimatem: Nana Cafe (ZDJĘCIA)
d25qtkj

Nana Cafe to nieduże, pełne uroku miejsce na Saskiej Kępie. Nie da się po prostu powiedzieć, że to kawiarnia - tutaj bowiem zjemy również zupę, czy danie lunchowe, jak również zrobimy niezwykłe zakupy. W Nana można znaleźć stare meble, biżuterię hand made, ceramikę, batik, naczynia, grafiki i obrazy. Swoje prace wystawiają tu m.in. Dariusz Twardoch i jego żona! Właściciel i pomysłodawca miejsca Konrad Iwański swój zbiór skarbów na sprzedaż nazwał Komisem Rzeczy Pięknych.

Co ciekawe, można tu znaleźć rzeczy w bardzo różnym klimacie. - Chciałem stworzyć miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Chociażby dlatego chcemy niedługo ruszyć z cyklicznymi koncertami i innymi ciekawymi wydarzeniami. Można więc będzie przyjść, posłuchać muzyki, napić się i zjeść coś, a do tego odnaleźć wśród naszych rzeczy prawdziwy skarb, dla siebie albo na prezent. Wynajmujemy też naszą przestrzeń pod imprezy okolicznościowe - mówi właściciel Nana Cafe, *Konrad Iwański*.

W Nana Cafe zjeść można grzanki, kanapki, domowej roboty ciasta, sałatki. Do picia jest znakomita kawa lub herbata. Można usiąść również na zewnątrz. Dla większych grup czekają ciekawe gry - są szachy, warcaby, karty, farmer, uno, carcasonne, monopoly oraz gry typowo dziecięce. W tym miejscu czas płynie wolniej, można się rozleniwić. Polecamy gorąco!

d25qtkj

Nana Cafe

ul. Zwycięzców 15

* www.nanacafe.pl*

d25qtkj

Podziel się opinią

Share
d25qtkj
d25qtkj