Trwa ładowanie...
d2ai6uk

Mińsk Mazowiecki. Nietrzeźwy kierowca zapytał policjanta o drogę

W ręce policjantów z mińskiej drogówki wpadł nietrzeźwy kierowca osobowego renault, który miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.
Share
Mińsk Mazowiecki. Nietrzeźwy kierowca zapytał policjanta o drogę
d2ai6uk

34-letni mieszkaniec powiatu mińskiego, widząc patrol drogówki regulujący ruchem w Okuniewie, zatrzymał swoje auto i podszedł do mundurowych zapytać się o drogę. Jego chwiejny chód i zapach alkoholu od razu wzbudził podejrzenia policjantów.

Policjanci z drogówki regulowali ruchem na skrzyżowaniu ulicy Zabranieckiej i Stanisławowskiej w Okuniewie. W pewnej chwili do policyjnej załogi podjechało osobowe renault. Z auta wysiadł kierowca, następnie chwiejnym krokiem podszedł do policjantów i zapytał o drogę w kierunku miejscowości Zabraniec.

Policjant , do którego zwrócił się wspomniany kierowca, od razu zauważył podejrzane zachowanie mężczyzny, a do tego wyczuł od niego zapach alkoholu.

d2ai6uk

Kierowcę wylegitymowano i zbadano alkomatem. Okazało się, że 34-letni kierowca renault, mieszkaniec powiatu mińskiego, ma w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Podejrzanemu o popełnienie przestępstwa drogowego, policjanci z Komisariatu w Halinowie przedstawili zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości. 34-latek odpowie niebawem przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności, bo był już w przeszłości karany za jazdę samochodem po alkoholu.

Źródło: KSP

Przeczytajcie również: Tak się jeździ w stolicy. Policja: "Jedno z najniebezpieczniejszych wykroczeń"


d2ai6uk

Podziel się opinią

Share
d2ai6uk
d2ai6uk