Trwa ładowanie...

Mniej tirów na Trasie AK. "Ograniczenia tonażowe"

GDDKiA wprowadza zmiany w organizacji ruchu

Mniej tirów na Trasie AK. "Ograniczenia tonażowe"
d3kc3gn
d3kc3gn

"W ciągu Trasy AK (S8)
na terenie m. st. Warszawy, w nocy z 18 na 19 października br. wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu" - poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Ma to związek z zakończeniem prac remontowych w tym rejonie .

Na wybudowanym układzie dróg ekspresowych S2, S7 oraz S8 (węzeł Puławska - węzeł Konotopa - węzeł Marki), obowiązywać będzie ograniczenie tonażowe dla pojazdów ciężarowych powyżej 16 ton.

Zakaz poruszania się samochodów powyżej 16 ton obowiązywać będzie na odcinku S2 w. Puławska - w. Warszawa Lotnisko całodobowo; na odcinku w. Warszawa Zachód – w. Marki w godzinach szczytu komunikacyjnego, czyli 7.00 – 10.00 i 16.00 – 20.00.

Dla pozostałych kierunków, które nie mają bezpośredniego połączenia z powstałym układem dróg ekspresowych, tj.: Warszawa - Gdańsk , Warszawa - Ostrołęka, Warszawa - Siedlce, Warszawa - Lublin, Warszawa - Kozienice, zlecany jest przejazd dużą obwodnicą Warszawy. Mapę objazdów znajdziecie pod tym linkiem .

d3kc3gn

Ponadto GDDKiA przypomina, że na drogach administrowanych przez m. st. Warszawa, nadal obowiązuje ograniczenie tonażowe w godz. 7.00-10.00 i 16.00-20.00 (z wyłączeniem pojazdów posiadających przepustkę C-16, wydawaną przez Prezydenta m. st. Warszawy). Na zjazdach z węzłów dróg ekspresowych zamontowano już tablice informacyjne.

d3kc3gn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3kc3gn