Trwa ładowanie...
d4jmlx5

Modernizacja skrzyżowań na Grochowie. Szykują się utrudnienia na drodze

Szerokie chodniki, gładka nawierzchnia i nowe oświetlenie. Rozpoczęła się modernizacja skrzyżowania ulic Chrzanowskiego i Wiatracznej oraz ulicy Kobielskiej na Pradze Południe
Share
Modernizacja skrzyżowań na Grochowie. Szykują się utrudnienia na drodze
d4jmlx5

Słaba kondycja nawierzchni jezdni zmusiła miasto do podjęcia decyzji o przeprowadzeniu prac modernizacyjnych na kilku grochowskich ulicach. Od 12 listopada zostanie więc zamknięte skrzyżowanie ulic Chrzanowskiego i Wiatracznej. Linia 123 pojedzie w tym okresie zmienioną trasą przebiegającą od skrzyżowania ulic Wiatraczna/Szaserów/J. Dwernickiego ciągiem ulic: J. Dwernickiego – Podskarbińska – Mińska i dalej swoją trasą podstawową. Utrudnienia nie potrwają jednak długo, gdyż zakończenie* remontu* drogowcy planują na 30 listopada.

Zobacz też: Nowy zabytek w Warszawie!

To nie jedyne zmiany jakie czekają nas na Grochowie. Modernizację przechodzi również ul. Kobielska. Na odcinku od Podskarbińskiej do Wiatracznej nawierzchnia z trylinki zostanie zastąpiona asfaltem, co znacznie podniesie komfort jazdy. Powstaną tam również nowe, wygodne chodniki. W trakcie prac remontowych przebudowane zostanie także odwodnienie jezdni i zamontowane zostanie nowe oświetlenie. Wygląda na to, że zostanie w tym miejscu również rozwiązany problem z parkowaniem w tych okolicach, w planach bowiem jest wygospodarowanie terenu na nowe miejsca postojowe.

d4jmlx5

Na czas remontu proponowany jest objazd ulicami: J. Dwernickiego – L. Mycielskiego lub J. Dwernickiego – Podskarbińska.

d4jmlx5

Podziel się opinią

Share
d4jmlx5
d4jmlx5