Trwa ładowanie...
dny55ic

Modernizacja skrzyżowań na Grochowie. Szykują się utrudnienia na drodze

Szerokie chodniki, gładka nawierzchnia i nowe oświetlenie. Rozpoczęła się modernizacja skrzyżowania ulic Chrzanowskiego i Wiatracznej oraz ulicy Kobielskiej na Pradze Południe
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Modernizacja skrzyżowań na Grochowie. Szykują się utrudnienia na drodze
dny55ic

Słaba kondycja nawierzchni jezdni zmusiła miasto do podjęcia decyzji o przeprowadzeniu prac modernizacyjnych na kilku grochowskich ulicach. Od 12 listopada zostanie więc zamknięte skrzyżowanie ulic Chrzanowskiego i Wiatracznej. Linia 123 pojedzie w tym okresie zmienioną trasą przebiegającą od skrzyżowania ulic Wiatraczna/Szaserów/J. Dwernickiego ciągiem ulic: J. Dwernickiego – Podskarbińska – Mińska i dalej swoją trasą podstawową. Utrudnienia nie potrwają jednak długo, gdyż zakończenie* remontu* drogowcy planują na 30 listopada.

Zobacz też: Nowy zabytek w Warszawie!

To nie jedyne zmiany jakie czekają nas na Grochowie. Modernizację przechodzi również ul. Kobielska. Na odcinku od Podskarbińskiej do Wiatracznej nawierzchnia z trylinki zostanie zastąpiona asfaltem, co znacznie podniesie komfort jazdy. Powstaną tam również nowe, wygodne chodniki. W trakcie prac remontowych przebudowane zostanie także odwodnienie jezdni i zamontowane zostanie nowe oświetlenie. Wygląda na to, że zostanie w tym miejscu również rozwiązany problem z parkowaniem w tych okolicach, w planach bowiem jest wygospodarowanie terenu na nowe miejsca postojowe.

dny55ic

Na czas remontu proponowany jest objazd ulicami: J. Dwernickiego – L. Mycielskiego lub J. Dwernickiego – Podskarbińska.

Podziel się
dny55ic

Podziel się opinią

Share

dny55ic

dny55ic