Trwa ładowanie...

Modlin kontra "Okęcie"

Nowa kabina dla palaczy na lotnisku w Modlinie

Modlin kontra "Okęcie"
dbywgqe
dbywgqe

Port lotniczy Warszawa Modlin posiada specjalną kabinę dla palaczy. Kabina znajduje się w części zastrzeżonej terminala, przy hali odlotów. Może pomieścić jednocześnie 6 osób. Może i skromna, niewielka, ale właśnie tego typu nieduże kabiny pojawiają się zwykle na europejskich lotniskach.

Za to na lotnisku im. Chopina od listopada znajduje się bardzo duża, jak na europejskie standardy, kabina. Jest ona pierwszym tego typu obiektem zainstalowanym w terminalu lotniskowym na całym świecie. Double High Plaza jest dwukrotnie większa od kabin zainstalowanych na Lotnisku Chopina rok temu. Dzięki swojej powierzchni umożliwia palenie 24-28 osobom jednocześnie, a jej wysokość daje przestrzeń, która zwiększa komfort przebywania i palenia w kabinie.

Popieracie obecność takich palarni na lotniskach? Są one o tyle fajne, że wokół nich nie unosi się zapach palonego tytoniu, nawet w środku jest na tyle dobra wentylacja, że pali się tu przyjemnie prawie jak na świeżym powietrzu i ubrania nie śmierdzą. Na pewno jest to dobre rozwiązanie dla nerwusów przed którymi kilkanaście godzin podróży bez "dymka".

dbywgqe
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbywgqe