Trwa ładowanie...

Mokotowskie Spotkania - modnie, lokalnie, świadomie

Artykuł sponsorowany

Mokotowskie Spotkania - modnie, lokalnie, świadomie
d17409g
d17409g

Mokotowskie Spotkania w Placu Unii City Shopping to cykliczne, weekendowe spotkania z projektantami mody, branżą eko, designem oraz możliwość zakupu produktów dla najmłodszych. Za wydarzeniem stoi idea zrzeszenia w samym centrum dzielnicy, Placu Unii, lokalnej społeczności Warszawy oraz zainteresowanie jej świadomą konsumpcją.

Mokotowskie Spotkania to świeży koncept, stworzony przez miłośników dobrego wzornictwa i mody w lokalnym, społecznie odpowiedzialnym wydaniu. W swoich zamierzeniach targi mają skupiać mieszkańców wokół niebanalnych projektantów i twórców, których poczynania są lokalne, a ich wyroby cechują się wysoką jakością oraz starannym procesem produkcji.
Wybór miejsca organizacji Mokotowskich Spotkań był również znaczący. Plac Unii City Shopping bowiem ze względu na swoje atrakcyjne położenie i miejski charakter to wyjątkowy punkt na mapie stolicy. Jest to idealne miejsce, by zainspirować mieszkańców miasta do wzięcia udziału w niecodziennym modowo-kulturalnym przedsięwzięciu. To także doskonała okazja do spotkania nietuzinkowych projektantów i producentów w miejscu lubianym i łatwo dostępnym. Wszystko po to, by zmniejszyć dystans między konsumentem i twórcą oraz pokazać, jak prosto można wdrożyć zasady świadomej konsumpcji w swoje życie.**

W dotychczasowych dwóch edycjach Mokotowskich Spotkań udział wzięło kilkudziesięciu wystawców, a sama impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających mieszkańców Warszawy oraz samych wystawców. Jak mówią uczestnicy targów, firma Stangelowe:

Przede wszystkim MOKOTOWSKIE SPOTKANIA to miejsce i ludzie. Ludzie, którzy swój czas poświęcają na tworzenie pięknych rzeczy, wyjątkowe miejsce dzięki, któremu spotykamy się twarzą w twarz klientem. W przestrzeniach Placu Unii czujesz się wyjątkowo i komfortowo. To najlepsze połączenie, bo my również robimy wszystko, abyś podczas naszych spotkań czuł się wyróżniony, usatysfakcjonowany i... ubrany. Zawsze możecie liczyć na upominki i zniżki, a my na wasze uśmiechnięte buzie:) - Karolina Stangel i Michał Bogatek (Stangelowe.pl)

Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców Warszawy, szczególnie tych związanych z Mokotowem, ceniących lokalność, dobrą jakość produktów, poszukujących nowych inicjatyw i ciekawych wydarzeń na terenie swojej dzielnicy.
Warto zabrać swoich najbliższych i wpaść w dniach 12-14 czerwca na udane zakupy oraz dobrą darmową kawę do restauracji Wiking (sobota i niedziela w godzinach 10.00-13.00).

d17409g

III edycja Mokotowskich Spotkań odbędzie się w dniach 12-14 czerwca 2015 roku.
Godziny: piątek, sobota 10.00-21.00, niedziela 10.00-20.00.

d17409g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17409g