Trwa ładowanie...
dfd7ehj

Motocyklista potrącił dziecko i uciekł. Rodzice, ich znajomi oraz policja szukają sprawcy

Dziewczynka z obrażeniami ciała, głównie twarzy, trafiła do szpitala
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Motocyklista potrącił dziecko i uciekł. Rodzice, ich znajomi oraz policja szukają sprawcy
dfd7ehj

"Dziś około godziny 18 na skrzyżowaniu Wojska Polskiego i 11 listopada, na przejściu dla pieszych motocyklista potrącił córkę naszych przyjaciół i uciekł! Jechał Wojska Polskiego i pojechał w kierunku Mokrego Ługu. Jeśli ktoś widział, ma monitoring, zna okolicznych crossowcow niech da znać" - napisała jedna z internautek na serwisie społecznościowym.

Zdarzenie potwierdza policja . - 13 kwietnia o godz. 18.12 otrzymaliśmy zgłoszenie z Wojewódzkiego Centrum Powiadomień Ratowniczych w Zielonce, że nieznany mężczyzna potracił kierującą rowerem 8-latkę - mówi WawaLove.pl asp. szt. Tomasz Sitek, z biura prasowego wołomińskiej policji. - Dziewczynka z obrażeniami ciała, głównie twarzy, trafiła do szpitala - dodaje oficer.

Do wypadku doszło w Zielonce przy ul. 11 listopada. - Kierujący motocyklem nie zatrzymał się i nie udzielił pomocy. Policja ustala teraz jego tożsamość - mówi WawaLove.pl oficer prasowy. Jak powiedziała WawaLove.pl mama dziewczynki, dziewczynka ma wybite zęby, pozszywaną twarz, ale nie ma żadnych obrażeń wewnętrznych.

dfd7ehj

Za nie udzielenie pomocy ofierze wypadku grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Przeczytajcie też: Mogło skończyć się tragedią. Kierowca zasłabł i wjechał w barierki. Trafił do szpitala

dfd7ehj

Podziel się opinią

Share

dfd7ehj

dfd7ehj