Trwa ładowanie...

Mozil otworzył restaurację na Pradze!

"Bez kamer, fotografów i Anny Popek"

Mozil otworzył restaurację na Pradze!
d1f26qd
d1f26qd

To się nazywa mieć stajla!! Czesław Mozil otworzył własną restaurację - bez kamer, fotografów i Anny Popek! Pausa Włoska - Ząbkowska 9 - Kiedyś trójkąt bermudzki dziś idealne miejsce na randkę ;) - tak skomentował nowe miejsce Mozila Kuba Wojewódzki.

Restauracja Mozila Pausa Włoska mieści się w samym sercu Starej Pragi - przy ulicy Ząbkowskiej 9. Czesław Mozil niezwykle upodobał sobie tę okolicę, swego czasu lubił wpadać tu na whisky za 4zł;) * Otwarcie publiczne Pausy Włoskiej odbędzie się w tę sobotę, zaś jutro od godziny 15:00 dla każdej osoby, która przybędzie do restauracji coś zjeść, przygotowano kieliszek wina domowego na przywitanie.* Od soboty będzie w ofercie karta plus codzienne menu na tablicy, do tego czasu serwowane będą jedynie dania z krótkiej karty.

W zeszłym tygodniu odbyło się już pierwsze, nieoficjalne otwarcie Pausy Włoskiej, które Mozil zorganizował dla znajomych. Wszystko odbyło się bez medialnego rozgłosu, jaki towarzyszył na przykład otwarciu restauracji Akademia Borysa Szyca . Zobaczcie zdjęcia z otwarcia restauracji Mozila.

d1f26qd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1f26qd