Trwa ładowanie...
dort66s

Muszle klozetowe na pl. Zamkowym!

Nietypowy happening towarzystwa J-elita
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Muszle klozetowe na pl. Zamkowym!
dort66s

Brzmi śmiesznie, a sprawa poważna. Towarzystwo J-elita pomaga szerzyć informacje o nieswoistych zapaleniach jelit, chorobach mocno wstydliwych i mało medialnych - głównie ze wględu ilość czasu spędzanego w toalecie.

W ziwązku z tym zorganizowali nietypowy happening. W sobotę, na Krakowskim Przedmieściu oraz na Placu Zamkowym wzdłuż chodnika ustawione zostaną muszle klozetowe, na których siedzieć będą mimowie lub członkowie Towarzystwa w różnych, typowych pozycjach (czytając książkę, trzymając telefon przy uchu, itp). W tym czasie inni członkowie Stowarzyszenia rozdawać będą przechodniom ulotki oraz materiały informacyjne dotyczące Nieswoistych Zapaleń Jelit.

-Głównym celem akcji jest przybliżenie społeczeństwu wiedzy na temat Nieswoistych Zapaleń Jelit - zarówno w przyczynach jak i skutkach - w dość nietypowy sposób wykorzystując do tego mimów – informuje Towarzystwa J-elita. Stowarzyszenie zwraca się również z prośbą o pomoc przy dystrybucji materiałów edukacyjnych podczas imprezy.

dort66s

Jeśli więc w okolicach placu Zamkowego zobaczycie nagle osobę siedzącą na niespotykanym zwykle w tym miejscu siedzisku, pamiętajcie, że chodzi o grubszą sprawę. Jeśli zaś zobaczycie stojący samotnie - nie pomylcie go z prawdziwym.

dort66s

Podziel się opinią

Share
dort66s
dort66s