Trwa ładowanie...

Muzeum Pałac w Wilanowie szuka wolontariuszy

Wolontariat się opłaca!

Muzeum Pałac w Wilanowie szuka wolontariuszy
d31gym2
d31gym2

Wymagania nie są duże: trzeba być w przedziale wiekowym 13–100 lat i więcej, interesować się kulturą, historią, sztuką, a także przyrodą i chcieć te zainteresowania rozwijać. To świetna okazja, aby nabyć nowe umiejętności, współpracować ze specjalistami z różnych dziedzin, zdobyć doświadczenie we współpracy z instytucją kultury.

Wolontariuszki i wolontariusze Muzeum Pałacu w Wilanowie biorą udział w planowaniu i przygotowaniu różnorodnych projektów muzealnych, we współtworzeniu warsztatów edukacyjnych, w promocji wydarzeń odbywających się w muzeum.

Aktualnie poszukiwane są osoby do zespołów zajmujących się: monitoringiem przyrodniczym, opowiadaniem o wybranych eksponatach gościom odwiedzającym muzeum oraz sporządzaniem fotorelacji z zajęć edukacyjnych. Poza tym jest możliwość dołączenia do poszczególnych działów muzeum, aby tam współpracować przy różnorodnych zadaniach.

"Jesteśmy otwarci na współpracę długo- i krótkoterminową. Uwzględniając umiejętności i zainteresowania kandydatów, staramy się jak najlepiej dopasować do każdego zakres prac, które będzie wykonywał, dostosowujemy go również pod względem czasowym. Zadania powierzone w ramach wolontariatu mogą być wykonywanie zarówno w muzeum, jak i zdalnie (w zależności od charakteru pracy)." - czytamy na stronie placówki.

d31gym2

Wszystkim naszym wolontariuszom *w okresie współpracy z muzeum oferuje się: *podpisanie porozumienia o współpracy, a po jej zakończeniu – zaświadczenie wraz z referencjami, zapoznanie z muzeum – oprowadzenie przez edukatorów muzealnych, pakiet wydawnictw informujących o Muzeum Pałacu w Wilanowie, bezpłatne wejście do pałacu i parku, bezpłatne uczestnictwo w wykładach, spotkaniach klubowych, wernisażach, koncertach, spektaklach teatralnych organizowanych w muzeum, a także 15% zniżki na wydawnictwa oferowane przez muzeum.

Wypełnij zgłoszenie i prześlij je na adres: wolontariat@muzeum-wilanow.pl

d31gym2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d31gym2