Trwa ładowanie...

Muzyczny Spacer na placu Hallera

Praskie wspomnienia w rytm warszawskich szlagierów w wykonaniu międzypokoleniowego zespołu Cała Praga Śpiewa

Muzyczny Spacer na placu Hallera
djs11va
djs11va

Chcesz dowiedzieć się, jak kiedyś prażanie bawili się na placu Hallera? Jak wyglądało ich życie? Przy jakiej muzyce tańczono w Niedźwiedziu? Kogo można było spotkać w Klubie Piosenka? O tych, jak również wielu innych smaczkach historii placu Hallera, będzie można usłyszeć, śpiewając dawne piosenki Warszawy na* Spacerze Muzycznym na placu Hallera. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę, 12 maja, o godz. 14:00.* Zbiórka pod fontanną na placu Hallera. Wstęp wolny.

Spacer poprowadzi międzypokoleniowa grupa muzyczna Cała Praga Śpiewa składająca się z seniorów z Domu Dziennego Pobytu przy ul. Brzeskiej 4 jak również seniorów i śpiewaków-amatorów z innych dzielnic Warszawy. Kapelę tworzą również muzycy z młodego warszawskiego zespołu akustycznego Czessband.

Spacer jest finałem inicjatywy realizowanej przez zespół Cała Praga Śpiewa, Stowarzyszenie Barwy Kultury i Muzeum Warszawskiej Pragi "Plac Hallera Projekt" w ramach programu "Seniorzy w akcji" współfinansowanego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności oraz Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę". Spacer muzyczny ma na celu prezentację mieszkańcom Warszawy historii osiedla Praga II. Spacer muzyczny odbędzie się w ramach Jarmarku Floriańskiego .

djs11va
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djs11va