Trwa ładowanie...

Na 1 maja 2 pochody oraz zespół Weekend

Swoje pochody szykują Autonomiczni Nacjonaliści oraz SLD

Na 1 maja 2 pochody oraz zespół Weekend
d3ccirj
d3ccirj

W środę, 1 maja, odbędą się w Warszawie dwa pochody: SLD oraz Autonomicznych Nacjonalistów. Manifestacja SLD rozpocznie się wiecem o godz. 11.30 przed siedzibą OPZZ w Warszawie na ulicy Kopernika 36/40 a następnie przejdzie ulicami: Świętokrzyską, Nowym Światem, Książęcą na Rozbrat. Wraz z SLD pomaszerują także OPZZ, działkowcy, spółdzielcy i nauczyciele z ZNPP.

Po zakończeniu manifestacji ok. godz. 13:00 w parku przy dawnej siedzibie partii na Rozbrat odbędzie się otwarty dla publiczności Piknik Europejski. Podczas imprezy zagra m.in. zespół Weekend, który znany jest z przeboju "Ona tańczy dla mnie". W parku czekać będzie także kiermasz, wyroby regionalne, stoiska, miejsca do zabawy dla dzieci. SLD-owska majówka ma potrwać do godz. 17:00. Organizator zapowiada, że na imprezie ma się bawić nawet 15 tys. osób.

Swój pierwszomajowy pochód organizują także Autonomiczni Nacjonaliści. Ich przemarsz ruszy o godzinie 14:00 w tradycyjnym miejscu spotkań środowisk narodowych, pod pomnikiem Romana Dmowskiego. Pochód, który odbędzie się pod hasłem "Praca w Polsce dla Polaków", nie ma jeszcze dokładnej trasy.

d3ccirj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ccirj