ycipk-203bjn

Na Bielanach powstanie pierwszy w stolicy park trampolinowy

Dzielnica Bielany zbuduje nowe place zabaw dla mieszkańców
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na Bielanach powstanie pierwszy w stolicy park trampolinowy
ycipk-203bjn

Dzielnica Bielany znalazła fundusze na budowę nowych placów zabaw. O nowych inwestycjach informuje rozgłośnia radiowa RDC .

Czytaj również: W centrum Warszawy powstanie Skwer Sportów Miejskich [WIDEO]

Dwa place dla dzieci powstaną przy przedszkolach znajdujących się przy ulicach Przytyk i Księgarzy. Będą to nieduże, ale bardzo dobrze zaopatrzone place, budowane według dzielnicowego programu budowy placów zabaw “Bieluś”.

ycipk-203bjn

Największy i najbardziej imponujący będzie jednak plac zabaw, który zostanie zbudowany przy Akademii Wychowania Fizycznego. *Obecnie trwa jego projektowanie i są plany, aby powstał w tym miejscu pierwszy w Warszawie park trampolinowy – z trampolinami w najróżniejszych wielkościach. *Jak powiedział w rozmowie z radiem RDC wiceburmistrz Bielan Grzegorz Pietruczuk, plac zabaw to nie wszystko co znajdzie się w najbliższym czasie na AWF-ie :

**- Będzie duży plac zabaw i docelowo mają tam powstać jeszcze mini centrum sportowe z boiskami do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki. Będzie to miejsce ogólnej rekreacji, nie tylko plac zabaw, ale też coś dla rodzin, seniorów, wszystkich mieszkańców.**

Planuje się również budowę kolejnych placów zabaw na osiedlu Chomiczówka i Słodowiec. Wszystkie mają powstać jeszcze w tym roku.

Czytaj również: Na Bemowie powstanie Street Workout Park!

ycipk-203bjn
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-203bjn

ycipk-203bjn
ycipk-203bjn