Trwa ładowanie...

Na "domówce" pobito kobietę na śmierć. Zatrzymano dwie osoby

"Bili ją pięściami, kopali po całym ciele"

Na "domówce" pobito kobietę na śmierć. Zatrzymano dwie osoby
d3p3hg7
d3p3hg7

Dwóch mężczyzn miało pobić swoją koleżankę na imprezie. Mieli ją bić pięściami i kopać po całym ciele. Kobieta zmarła. Mężczyznom grozi teraz nawet 10 lat więzienia.

Do tragicznego zdarzenia doszło w styczniu, w jednym z mieszkań na terenie Woli. Jak relacjonują mundurowi, do komendy wpłynęło zgłoszenie o tym, że kobieta została najprawdopodobniej pobita i w skutek odniesionych obrażeń ciała zmarła w szpitalu.

Śledczy przez wiele tygodni zbierali i analizowali materiał dowodowy. Ustalili, że podczas spotkania towarzyskiego doszło pomiędzy pokrzywdzoną, a mężczyznami do awantury. - Sprawcy zaatakowali kobietę, bili ją pięściami, kopali po całym ciele. W wyniku tego trafiła ona do szpitala - opisują sprawę policjanci.

Mimo udzielonej pomocy lekarskiej, kobieta zmarła. Kilkanaście dni temu policjanci zatrzymali pierwszego z podejrzanych. Okazał się nim 32-letni Tomasz Z. Mężczyzna usłyszał już zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym, a sąd zdecydował o tymczasowym areszcie na trzy miesiące. Ujęto też drugiego sprawcę. 35-letni Łukasz D. usłyszał ten sam zarzut.

d3p3hg7

Zatrzymani muszą liczyć się z grożącą za taki czyn karą do 10 lat więzienia.

d3p3hg7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3p3hg7